Začala halová sezóna 2024 – i ve Slaném !

AKTUÁLNĚ :                                                                           aktualizace 22.2.2024
Tři naši atleti byli vybráni ke startu na halovém Mistrovství ČR – junioři Tereza Kalousová a Adam Kočka a dorostenec Jiří Zápotocký. Mistrovství se uskuteční 24.-25.2.2024 v Ostravě.
Sledujte odkaz „Výsledky závodů 2024“ – najdete tam informace o účasti našich atletů v halových soutěžích této sezóny.
V neděli, 18.2. odpoledne, proběhly první atletické závody v multifunkční hale ve Slaném na Hájích. Připravili jsme je pro kategorii přípravek (2013-2016) a zúčastnil se jich také atletický potěr z Kladna, Berouna a Rakovníka.  Výsledky najdete v odkazu „Výsledky závodů 2024“.
Další termíny závodů najdete v odkazu „Termínovka 2024“.
Byli jsme okolnostmi přinuceni změnit výši členského příspěvku  na další období (
blíže viz odkaz „Členské příspěvky 2024 – aktualizace“).

Výbor Školního atletického klubu Slaný 22.2.2024


Nové přihlášky do klubu (NEJSME atletický KROUŽEK, ale
JSME ATLETICKÝ KLUB s členskými právy a povinnostmi
) – přijímáme jen do skupin, kde je volno (informace u jednotlivých trenérů). 
Agendu přihlášek do našeho klubu povede od 1.3.2024 Lucie Ledvinová (ledvinka.lucie@gmail.com – 725 051 606).


Další informace zveřejníme podle potřeby.

Výbor Školního atletického klubu Slaný
22.2.2024

Rozdělení do skupin platné od září 2023 (kategorie platné od 1.1.2024)
Níže uvedené časy tréninků jsou platné pro zimní část naší činnosti, kdy trénujeme v tělocvičnách ZŠ Rabasova Slaný.                                              Aktualizace 16.11.2023    

Skupina nejmenších, kterou vedou Jana Hrachová a Jarka Klimešová
jesle – 2017-2018 
pondělí 17.00-18.00

Skupiny, které vede Jana Bernardová
školka a předškoláci – 2015, 2016, (2 skupiny)
středa 15.00-16.00 a 16.00-17.00

Skupina, kterou vedou Marek Roll a Ludmila Nygrinová
minipřípravka – 2015, 2016

pátek 15.30-17.00

Skupiny, které vedou Jana Hrachová a Jarka Klimešová
přípravka – roč. 2014 – pondělí 15.00 – 16.00
přípravka – roč. 2013 – pondělí 16.00-17.00 a čtvrtek 16.00-17.00

Skupina, kterou vedou Jaroslav Koukal, Jaroslav Pospíšil, Jana Hrachová a Jarka Klimešová

mladší žactvo – 2011-2012 
pondělí 15.30-17.00
úterý 16.00-17.30
čtvrtek 17.00 – 18.30 

Skupina, kterou vedou Jarmila Babilonská a Marcel Babilonský 
starší žactvo a dorost – 2008-2010 
pondělí 18.00-19.00
úterý 19.00-20.00
čtvrtek 16.30-18.00 


Skupiny, které vedou Radek Hykeš, Volodymyr Kostiuchenko a Václav Škranc  

starší žactvo, dorost a junioři – 2009 a starší
tréninky podle vybraného zaměření (pondělí – pátek)

bližší informace u Radka Hykeše (viz odkaz „Kontakty“)

Výzva:
Hledáme další spolupracovníky – zejména vedoucí družstev přípravek, mladšího a staršího žactva, rozhodčí (školení rozhodčích zajistíme).
Informujte se u předsedy klubu.