Atletický kemp 2022

Kemp proběhl podle plánu, přálo nám počasí (chvílemi až moc) a věříme, že byli všichni účastníci s programem a průběhem spokojeni.
Těšíme se na Atletický kemp 2023.

V pondělí, 15.8.2022, začíná náš tradiční atletický kemp.
Tady jsou pokyny pro jeho účastníky:

  1. Zahájení v 8.00 ve škole, Rabasova 821, v prostorách na chodbě před tělocvičnami. Od každého účastníka budeme potřebovat potvrzení o bezinfekčnosti, které bude možné vyplnit na místě. Pro ty, kdo si je chtějí připravit předem, je v příloze k tomuto sdělení – viz níže.
  2. Vybavení dětí: sportovní oblečení a obuv odpovídající aktuální předpovědi počasí.  Doporučujeme vám, abyste v pondělí dětem dali s sebou náhradní sportovní oblečení a obuv (při deštivém počasí budeme v tělocvičně, tak obuv do tělocvičny), láhev na pití – bude možnost doplnění pití, doporučujeme dopolední svačinu (odpolední svačinou dostanou od nás) a další dle uvážení (polštářek, deka, knížka…)
  3. Každý den budeme vaše děti a vás informovat o programu na následující den, který budeme přizpůsobovat aktuálnímu počasí.
  4. Pokud nesdělíme jinak, tak bude platit, že program začíná v 8h převzetím dětí ve škole a v 16h bude tam i končit.
  5. Jak již z předchozích ročníků víte, tak děti budou rozděleny do skupin (letos do šesti) a každá skupina bude mít svoji barvu trička pro lepší identifikaci, proto by měly tričko používat každý den (tričko je z rychleschnoucího materiálu, kdyby jej bylo třeba přeprat).
  6. Přejeme krásné prázdniny a v pondělí, 15.8., ráno na viděnou.
    Text Potvrzení o bezinfekčnosti najdete ZDE:

Organizátoři atletického kempu 2022.
6.8.2022

Původní informace ke kempu:
Přihlášky na kemp jsou uzavřeny, nastal čas k zaplacení poplatku 1.950,- Kč. Termín je stanoven na 15.7.2022. Zatím jsme obdrželi platbu za polovinu přihlášených účastníků.
Č. ú. 115-8675570227/0100 variabilní symbol VS=3, do zprávy pro příjemce uveďte celé jméno přihlášeného (přihlášených).

Kemp proběhne v tradičním termínu – 15.-19. srpna.

Účast je otevřena pro všechny děti, tj. i nečleny atletického klubu Slaný. Členové klubu, za které je zaplacen členský příspěvek za rok 2022, však mají do 3.6.2022 přednost k zařazení. Od 4.6.2022 budou přihlášky přijímány i od nečlenů.

Cena kempu, 1.950,- Kč, zahrnuje program, oběd, svačinu, eventuální dopravu na vzdálenější sportoviště.

Rámcový program – atletika, sportovní a pohybové hry, plavání.
Účastníci kempu, roč. nar. 2016 až 2008, budou rozděleni podle věku, jednotlivé skupiny povedou trenéři našeho atletického klubu.

Písemnou přihlášku lze podat buď osobně u trenérů nebo na jejich e-mailovou adresu (viz odkaz „Kontakty).

Formulář přihlášky najdete ZDE:

Za výbor klubu
Jaroslav Koukal