Fotogalerie

Výzva: Prosíme rodiče a příznivce slánské atletiky, kteří fotografují na akcích Atletického klubu ve Slaném (na závodech, na tréninku), aby nám poskytli vzorek svých fotografií k uvedení na webu klubu.  Výběr z vašich záběrů (ne v plném rozlišení) posílejte na adresu jkoukal@volny.cz popřípadě na tutéž adresu přes službu www.uschovna.cz.

Fotogalerii z naší činnosti budeme nadále uvádět u jednotlivých akcí a v některých případech také na naší fejsbukové adrese „Klub atletický Slaný“.

Takhle jsme s fotogalerií začínali (záběry z let 2015 až 2013):

Z čertího tréninku našich nejmladších na začátku prosince:
Děti začínaly čertí honičkou, kde dva „LUCIFEROVÉ“ honili zlobivé čertíky a posílali je do pekla (nářaďovna), kde musely plnit úkoly-dělat dřepy, ale i skládat puzzle. Rozcvičily jsme se míčovou abecedou a také jsme cvičily s čertí básničkou.
Potom jsme s dětmi vyhazovaly z pekla brambory (házely jsme kometkou na cíl), ale také jsme dělaly výskoky na můstku á 30s, to když do pekla padala peříčka a čertíky pálila chodidla, tak musely skákat. No a trénink jsme zakončily hodem raketkou a děti dostaly malou sladkost a čertí obrázek.
Nejmenši benjamínci jsou tady, prostřední tady a největší tady.

Nejmladších dětí v našem atletickém klubu na podzim 2015 opět přibylo. V následující fotoreportáži jsou záběry z podzimního tréninku s draky a strašidláckého tréninku. Nejmenši benjamínci jsou tady, prostřední tady a největší tady.

Dětský den ve sportovní areálu ve Slaném proběhl 6. června 2015. Měli jsme tam také atletický koutek. Ve fotogalerii najdete ale i jiné sporty.

Letošní Mezinárodní den dětí oslavili naši nejmenší atleti stylově – na stadiónu. Podívejte se, co všechno dělali: kuk

Tady najdete fotoreportáž z prvního startu družstev mladších žáků našeho atletického klubu. Bylo to 30.4.2015 na stadíónu Sletiště v Kladně. A tady jsou ještě další fota.

Štafetových závodů ČASu pro děti 1. stupně základních škol – okresního kola – se zúčastnily 4 školy. Atmosféra byla vynikající, jak je patrné z fotogalerie – zde.

Nejstarší děti se připravují na soutěž družstev v kategorii mladších žáků. Podívejte se na záběry z tréninku skoku do dálky v polovině dubna. Stačí kliknout sem

Z tréninku nejmladších atletů školního sportovního klubu v zimním přípravném období. Fota najdete zde.

Nejmenší slánští atleti se v listopadu 2014 loučili s oválem. Hledali při tom poklad čarodějnice. Na stadiónu se objeví zase až na jaře 2015. Fota jsou zde

Fotoreportáž ze Slánského pětiboje (28.1.), kterého se zúčastnili také členové našeho Školního atletického klubu – fota zde

Pavla s Kubou předávají diplomy a odznaky všestrannosti – leden 2015 (22.1.) – fota zde

Nejstarší děti (2003-2000) před tréninkem v lednu 2015 (13.1.) – fota zde

Předvánoční trénink skupiny Pavly a Kuby (18.12.14) – fota zde
Plnění OVOV ve skupině 2004-2006 (15.12.14) – fota zde

Vyhlášení vítězů Podzimních klubových závodů 2014 (16.10.) fota zde:
Podzimní klubové závody 2014 (9.10.) – fota zde:
a taky
zde: (foto paní Brádková)

Jaro 2014 na Městském stadiónu – fota zde
Náborové závody (podzim 2013) – fota zde: