Krajské přebory v hale 2020

V sobotu, 11. ledna 2020, začala série Krajských přeborů v hale. V Praze na Strahově závodili dospělí, juniorská a dorostenecká kategorie.
Školní atletický klub Slaný v dorostu reprezentovali: Karolína Davidová, Valentina Dvořáková, Markéta Záborcová, Daniela Kučerová, Daniel Červášek, Lukáš Landa, Josef Potužil a Patrik Marko.
V kategorii mužů startoval Radek Hykeš.
Bilance naší výpravy je potěšitelná – 3 stříbrné (Dvořáková v kouli, Kučerová v běhu na 60 m, Hykeš ve skoku o tyči) a 2 bronzové (Marko ve skoku o tyči, Hykeš ve skoku do výšky) medaile.
Kromě toho si většina našich atletů vytvořila nový osobní rekord aspoň v jedné disciplíně. Karolína Davidová odjížděla se třemi osobáky – ve vrhu koulí, v překážkovém běhu a v běhu na 60 m.

Kompletní výsledky najdete ZDE:

V neděli, 12. ledna 2020, se konal v Praze na Strahově Krajský přebor staršího žactva.
Školní atletický klub Slaný reprezentovali: Pavlína Fišková, Tereza Kalousová, Anna Svátková, Magdaléna Hamplová, Adam Kočka a David Machálek.
Také z tohoto přeboru jsme odjížděli s medailí. Bronzovou za třetí místo ve skoku do výšky vybojovala Tereza Kalousová. Skočila 152 cm – krásný osobní rekord.
Také u této věkové kategorie padaly osobní rekordy. Kluci běželi poprvé 150 m pod 20 sekund, děvčata dobře bojovala v překážkovém běhu.

Mladší žactvo mělo Krajský přebor v sobotu, 1. února 2020. Závod byl také v Praze na Strahově a náš klub byl jeho spolupořadatelem – měli jsme na starosti post hlasatele (Radomír Jánský) a ceremoniál (Veronika Nováková).
Za náš klub startovali:
Monika Čadková, Barbora Havlíčková, Barbora Jaňourová, Jana Majtaníková, Tereza Šebestová, Matěj Melen, Ondřej Mrůzek, David Pospíšil a Ondřej Urban.
Všichni byli výborně připraveni, protože všichni si při svých všech startech vytvořili nové osobní rekordy.
Ondřej Mrůzek vybojoval v překážkovém běhu dokonce stříbrnou medaili.