Výsledky závodů 2023

Výsledky budou řazeny podle data konání – nahoře vždy ty nejnovější

Vánoční hala žactva, Praha-Strahov, 16.12.
Na tomto tradičním předvánočním závodě startovaly dvě naše atletky – Eliška Brůnová (2008) v běhu na 300 m a Bára Jaňourová (2008) ve skoku do výšky. Obě si vytvořily nebo vyrovnaly osobní rekordy.
Kompletní výsledky najdete ZDE:

Mezikrajové utkání žactva – Praha-Stromovka, 10.12.
Na toto utkání (poprvé konané ve formátu DNA – Dynamic New Athletics) byl nominován do družstva Středočeského kraje Ondřej Mrůzek (2008) k běhu na 60 m překážek. Běžel výborně, vytvořil si nový osobní rekord a pro družstvo získal cenné body.
Kompletní výsledky najdete ZDE:

4. ročník Slánského přespolního běhu vinicí – Slaný-Kvíc, 19.10.
Závěrečným závodem letošní letní sezóny byl již tradiční přespolní běh. Běželo ho téměř 80 běžců, letos s větší účastí ve vyšších věkových kategoriích.
Kromě medailí byli vítězové odměněni moštem, věnovaným paní Janou Isopovou, v jejíž vinici závod proběhl.
Výsledky najdete brzy ZDE:

Podzimní klubové závody pro děti 2013 a mladší – Slaný, 16.10.
Za chladného, ale slunečného počasí závodili naši nejmenší adepti atletiky. Na start se jich postavil úctyhodný počet – 83. A všichni závodili ve vícebojích – nejmenší v trojboji, nejstarší dokonce v pětiboji.
Vzorek fotografií najdete zde: Diváci: Holky: Kluci:
Výsledky vícebojů najdete ZDE:

Podzimní klubové závody – Slaný, 12.10.
Společně s našimi atlety závodili také hosté z Rakovníka, Nového Strašecí Atletiku Rudná u Prahy, A.C. TEPO a LS Kladno. Počet startujících překročil stovku. Za bezvětří a překvapivě příznivé teploty se mnoha z nich podařilo zlepšit osobní rekordy, z čehož máme jako pořadatelé velkou radost.
Kompletní výsledky najdete ZDE:

Kladenské víceboje – Kladno, 7.-8.10.
Závod proběhl za chladného, větrného a v neděli i za deštivého počasí, které se podepsalo na menší účasti i na dosažených výkonech. Starší žákyně našeho klubu Čadková, Koktová, Jaňourová, Hermannová, Brůnová a Sachlová ale závodily v sedmiboji odhodlaně a dosáhly i několika nových osobních rekordů.
Kompletní výsledky najdete ZDE:

Finále „B“ KPD ml. a st. žactva – Čáslav, 29.9.
V tomto tradičním závodě startovala 3 naše družstva – mladší žáci, mladší žačky a starší žačky. Za krásného počasí se většině našich závodníků velice dařilo a někteří z nich vybojovali i medailová místa. Na stupních vítězů předávala medaile legendární Jarmila Kratochvílová. Výsledky našich družstev – mladší žáci 3. místo ze 14 družstev, mladší žákyně 7. místo ze 14 družstev, starší žákyně 4. místo ze 12 družstev. Z celkového počtu 48 startů bylo 29 nových osobních rekordů.
Kompletní výsledky najdete ZDE:

Mistrovství ČR družstev dorostu – Olomouc, 24.9.
V tomto mistrovském závodě jsme měli také zastoupení. V dresu AC TEPO Kladno hostoval Sebastian Dudáček (2007) a závodil velice pěkně. V běhu na 200 m vyhrál svůj běh v novém osobním rekordu 23,51 a ve skoku do dálky překonal šestimetrovou hranici.
Spolu s ostatními atlety AC TEPO přivezl z mistrovského závodu bronzovou medaili.
Kompletní výsledky najdete ZDE:

Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek – Plzeň, 23.9.
V dresu AC TEPO Kladno startoval atlet našeho klubu, Adam Kočka (2005), a to ve sprintu na 100 m, v obou štafetách a ve skoku o tyči. Ve štafetě přispěl do bodového součtu kladenského družstva.
Kompletní výsledky najdete ZDE:

Sportuj jako Zátopkovi – Slaný 2023, 21.9.
V loňském roce byl tento název použit na mnoha místech republiky, protože uplynulo 100 let od narození našich skvělých atletů, Dany a Emila Zátopkových.
Pokoušíme se podržet tuhle vzpomínku, a tak jsme náš klubový závod pojmenovali stejně i letos.
Přálo nám počasí a závody se vydařily. Padlo mnoho osobních rekordů, jak zjistíte ve výsledcích díky zkratce „PB“ vedle výkonů.
Kompletní výsledky najdete ZDE:

Mistrovství České republiky žactva – Břeclav, 16.-17.9.
K tomuto závodu byli vybráni 4 naši atleti – Filip David (2008), Ondřej Mrůzek (2008), Jiří Zápotocký (2008) a Karolína Sachlová (2009). Jiří dal nakonec přednost závodu v orientačním běhu, který je jeho dalším sportem, do Břeclavi tedy odjeli zbývající tři.
Filip – 12. místo v hodu kladivem, Ondřej – skvělé 4. místo v běhu na 100 m překážek ve vyrovnaném osobním rekordu, Karolína – 16. místo v hodu diskem. Školní atletický klub Slaný byl v Břeclavi vidět !!!
Kompletní výsledky najdete ZDE:

4.kolo KPD přípravek, sk.A – Beroun, 8.9.
Závěrečného kola krajského přeboru družstev v kategorii přípravky se zúčastnili také nejmenší atleti našeho klubu.
Kompletní výsledky jednotlivých disciplín na webu ČASu najdete ZDE:
Bodový stav družstev ve 4.kole – najdete ZDE:
Výsledky jednotlivců v disciplínách najdete ZDE:

Finále „A“ KPD staršího žactva – Beroun, 3.9.
Do tohoto finále se kvalifikovalo družstvo našich starších žáků. Reprezentovali nás: David Filip, Max Hrach, Matěj Melen, Ondřej Mrůzek, Vojtěch Mynarz, Jiří Zápotocký a Šimon Záveský. Podařilo se nám dohodnout taky start (mimo bodování) dvou našich starších žákyň – Moniky Čadkové a Báry Jaňourové.
Celkem absolvovali 22 startů a v nich si vytvořili 13 nových osobních rekordů – závodili tedy velice úspěšně. Chlapecké družstvo vybojovalo 8. místo, což je lepší výsledek, než v roce 2022.
Kompletní výsledky najdete ZDE:

4.kolo KPD mladšího žactva – Roztoky u Prahy, 1.9.
Závěrečné kolo krajského přeboru družstev proběhlo za ideálního atletického počasí na renovovaném a sympatickém stadiónu v Roztokách.
Náš klub reprezentovali: Benjamin Bernášek, Prokop Danda, Filip Henlín, Marek Hlavsa, Daniel Kočka, Filip Rosický, Viktorie Adamkovičová, Barbora Bejenaru, Veronika Dragounová, Nikola Hadrávková, Anna Kostečková, Martina Majtaníková, Beáta Pospíšilová Ema Sedláčková a Amálie Veselá.
Kluci dosáhli nejlepšího umístění v tomto roce – vybojovali 5. místo, děvčata byla na 10. místě. Padaly opět osobní rekordy, kluci jich dosáhli osm, děvčata pět.
Kompletní výsledky najdete ZDE:

3. kolo KPD mládeže – Vlašim, 27.8.
Ve Vlašimi závodili naši atleti v družstvech AC TEPO Kladno a získali pro ně celou řadu bodů. Startovali Záborcová, Kalousová, Majtaníková, Dvořáková, Dudáček, Ševčík a Beran, a to v kategoriích dorostu a juniorů.
Kompletní výsledky najdete ZDE:

4. kolo KPD staršího žactva – Kladno, 25.8.
Prázdninové kolo přeboru družstev bylo poznamenáno nižší účastí závodníků všech zúčastněných oddílů. Za družstva našeho klubu startovali Filip David, Max Hrach a Ondřej Mrůzek, Monika Čadková, Bára Jaňourová, Karolína Sachlová, Tereza Pešanová a Kristýna Bernardová. Kluci byli tentokrát pátí a dívky opět šesté. Nové osobní rekordy jsou ve výsledcích označeny „PB„.
Kompletní výsledky najdete ZDE:

Bílinská půlka – Bílina, 12.8
Starší žactvo se vydalo tentokrát na tradiční Bílinskou půlku, v jejímž rámci se konal také sprintérský trojboj. Na půlce startovala Monika Čadková, v trojboji Eliška Brůnová, Bára Jaňourová a Max Hrach.
Kompletní výsledky najdete ZDE:

Chomutovské úterý – Chomutov, 8.8.
Tohoto závodu se zúčastnili naši atleti z kategorie staršího žactva – Eliška Brůnová, Monika Čadková, Bára Jaňourová a Max Hrach.
Kompletní výsledky najdete ZDE:

26. ročník Velké ceny ČEZ – Louny, 5.8.
V Lounech startovali Markéta Záborcová, Ondřej Mrůzek a Radek Hykeš.
Kompletní výsledky najdete ZDE:

Mezikrajové utkání družstev staršího žactva – Stará Boleslav, 25.6.
Do družstva Středočeského kraje byli nominováni dva naši atleti – Ondřej Mrůzek (100 m přek. a 4×60 m) a Max Hrach (oštěp). Oba závodili velice pěkně, dosáhli výkonů o svém vysokém standardu a určitě získali cenné závodnické zkušenosti.
Kompletní výsledky utkání krajů Čech najdete ZDE:

3.kolo II. ligy mužů a žen – Rumburk, 24.6.
V družstvech AC TEPO Kladno nastoupili naši hostující atleti – Markéta Záborcová (100m, 200m), Adam Kočka (100m, 400m a skok o tyči) a Sebastian Dudáček (100m, 200m a skok do dálky).
Kompletní výsledky najdete ZDE:

3.kolo KPD přípravek, sk. A – Žebrák, 24.6.
Tohle kolo bylo ovlivněno dvěma skutečnostmi – končícím školním rokem a místem konání. Startovní pole bylo menší než obvykle.
Kompletní výsledky najdete ZDE:

Letní klubové závody – Slaný, 22.6.
Závěrečné závody první poloviny sezóny jsme uspořádali hlavně pro naše členy. Ke startu jsme pozvali také mladé atlety AC TEPO Kladno, LS Kladno a Lok.Rakovník.
Tropické počasí bylo sice náročné, ale přispělo k velmi dobrým výkonům a k množství nových osobních rekordů
Kompletní výsledky kategorií mladší žactvo a starší jsou na webu ČASu a najdete je ZDE:
Výsledky našich nejmenších atletů – přípravky a předpřípravky – najdete ZDE:

Mistrovství ČR juniorských a dorosteneckých kategorií – Praha-Juliska, 17.-18.6.
K tomuto závodu byla z našeho klubu vybrána jen Valentina Dvořáková, a to k soutěži v hodu 1kg diskem juniorek. Závod probíhal za velmi nepříznivého počasí – v častém bouřkovém dešti a tomu odpovídaly také výkony. Za těchto okolností bylo 33.15 m velmi pěkným výkonem.
Kompletní výsledky najdete ZDE:

3.kolo KPD staršího žactva, sk. A – Beroun, 16.6.
Jen 3 žáci (Filip David, Max Hrach, Ondřej Mrůzek) a 6 žákyň (Kristýna Bernardová, Eliška Brůnová, Monika Čadková, Natálie Koktová, Tereza Pešanová a Karolína Sachlová) startovalo v Berouně. Závodili ovšem veleúspěšně, získali mnoho bodů a z 22 startů vytvořili 15 nových osobních rekordů.
Kompletní výsledky najdete ZDE:

2.kolo KPD mládeže (dorostu a juniorů) – Kolín, 10.6.
Sedm našich atletů startovalo v družstvech AC TEPO Kladno a vedli si velmi dobře, pro svá družstva získali důležité body a taky si tvořili nové osobní (v následujícím výčtu tučně) nebo sezónní rekordy (ve výsledcích PB nebo SB).
Markéta Záborcová – 2004 (100 a 200 m), Jana Majtaníková – 2004 (dálka, výška), Barbora Havlíčková – 2007 (koule, oštěp), Valentina Dvořáková – 2004 (koule, disk, oštěp), Tereza Kalousová – 2005 (400 m přek., výška), Adam Kočka (100 m, tyč) a Jakub Ševčík – 2006 (dálka, oštěp).
Kompletní výsledky najdete ZDE:

3.kolo KPD mladšího žactva, sk. A – Kladno, 9.6.
Dívčí družstvo téměř kompletní, chlapecké oslabené kvůli neúčasti Filipa Henlína.
Přestože bodový výsledek ani jednoho z družstev nebyl nijak oslňující, jednotlivé výkony byly v mnoha případech novými osobními rekordy – a to se počítá!!! Blahopřejeme.
Kompletní výsledky najdete ZDE:

Atletické závody minipřípravky – Zruč n/S – 3.6.
Tradiční závody pro pidiatlety se konaly za krásného počasí. Slánské děti byly úspěšné – přivezly 3 zlaté, 2 stříbrné a jednu bronzovou medaili.
Kompletní výsledky zveřejníme, jakmile se objeví na webu ČASu.

2.kolo KPD přípravek – Slaný, 2.6.
Původně mělo toto kolo proběhnout v Žebráku. Z technických důvodů však bylo ve Slaném. Zúčastnilo se ho 16 družstev, to znamená, že byl opět plný stadión. Bohužel jsme stále ještě nemohli účastníkům nabídnout ani šatny, ani vodu.
Malí atleti ovšem závodili s plným nasazením a určitě si vytvořili celou řadu nových osobních rekordů. V programu byly tyto disciplíny : 50 m překážek, hod míčkem, skok do dálky z rozběhu a štafeta 8×100 m.
Kompletní výsledky najdete ZDE:
Pořadí družstev ve 2.kole najdete ZDE:

51. Mezinárodní Memoriál Franze Schustera – 28.5. Schwechat
Nabídku startovat na tomto závodě dostal Ondřej Mrůzek. Vedl si výborně – v běhu na 100 m přek. vybojoval druhé místo v novém osobním rekordu 14.14.

Krajský přebor jednotlivců v pětiboji ml.žactva, sk. A – Slaný, 27.5.
Na domácím stadiónu nás nakonec reprezentovali jen 3 kluci (Filip Henlín, Prokop Danda a Jakub Sýkora) a 4 dívky (Anna Kostečková, Anna Michálková, Beáta Pospíšilová a Nikola Hadrávková). Všichni si vytvořili osobní rekord v 5boji a kromě toho nejméně dva nové osobní rekordy v ostatních disciplínách. Takže vystoupení to bylo velice úspěšné.
Filip Henlín byl ve Slaném sedmý, ale celkově v kraji na výborném 8. místě. Ve svém ročníku 2011 byl celkově na 2. místě!!
Kompletní výsledky najdete ZDE:

2.kolo II. ligy družstev mužů a žen – Liberec, 27.5.
Pět našich atletů startovalo jako hostující v družstvech AC TEPO Kladno – Markéta Záborcová (100 a 200m), Tereza Kalousová (výška, 400m přek. a štafeta 4x400m), Eliška Laštůvková (koule, disk), Sebastian Dudáček (200m a dálka) a Adam Kočka (100m a tyč).
Kompletní výsledky najdete ZDE:

Krajský přebor mladšího žactva – jednotlivci – Beroun, 20.5.
Velká pochvala patří závodníkům na 60m překážek, kde i přes pády doběhli do cíle a závod nevzdali.Prokop i přes odřená kolena si udělal rekord na 60m (9,50s) a stejně tak Kuba Sýkora (9,87s), který si přidal i osobní rekord v kriketu (20,16m). Moc hezké výkony předvedl i náš „benjamínek“ Marek Hlavsa, který už měl v nohách a rukách páteční závod přípravek na Kladně.Filda Rosický si udělal hned dva osobáky a to na kouli (8,74m a šel do finále) a na kriketu, kde hodil krásných 41,09m.Dalšími dvěma osobáky se blýskla Verča Dragounová, která si udělala osobák na kriketu 37,79m a pak nádherným hodem (21,47m ) v oštěpu se dostala do finále. Kriketovým míčkem si dále hodila osobák i Katka Posseltová (23,16m).Skvělý osobák si zaběhla Mája Rozenská 5:47,02s na 1500m, kterým se dostala na 6. místo a ve své věkové kategorii na místo 2.!! Další osobák přidala Amálka na 300m (55,93s) a nemohu zapomenout na výkon Emči Sedláčkové ve skoku vysokém, která skočila skvělých 129cm, přitom téměř zdolala 132m!!A třešničkou dnešního dne byla štafeta 4x60m, kde kvarteto děvčat : Emča Sedláčková, Barča Bejenaru, Verča Dragounová a sprintující do cíle Janička Schneiderová, obsadilo 2. místo ve svém rozběhu.
V ročníku 2010 se nejlépe dařilo Matěji Šolínovi, Danielu Kočkovi a Filipu Rosickému – všichni si vytvořili dva osobní rekordy. Výborně závodila v překážkovém běhu Anna Michálková – také osobní rekord. Další osobáky si vytvořili Benjamin Bernášek a David Nič – vše najdete v kompletních výsledcích.
Všem patří velká gratulace!!!!   Jana a Jarda
Kompletní výsledky jsou v prokliku ZDE:

1.kolo KPD přípravek, sk. A – Kladno, 19.5.
Kompletní výsledky najdete ZDE:

Slaný skáče 2023 – oslava 10. výročí obnovení atletiky ve Slaném – Slaný, 14.5.
V programu oslav byly dvě oficiální atletické disciplíny – skok do výšky a překážkový sprint. V překážkách běžely děti z přípravky 50 m přes překážky 40 cm, mladší žáci 60 m přek. na oficiální trati, ale bez měření času a starší žáci testovací trať 80 m přek. s ručním měřením času.
Podstatnou částí oslav byl vrhačský trojboj rodinných týmů (hod míčkem, hod kladivem a vrh koulí). Nastoupilo k němu rekordních 20 rodinných sestav!! Výsledky jsou TADY:
Na závěr proběhla Maratónská štafeta 105 x 400 m plus 195 m. Protože nás v době startu nebylo 105, někteří si zaběhli jedno kolo několikrát. Kdo to nezažil, o hodně přišel !!!
Fotoreportáž pana Mareše si můžete prohlédnout ZDE:
Videozáznam pana Husníka bude na webových stránkách města.
Kompletní výsledky oficiálních disciplín najdete ZDE:

2.kolo KPD staršího žactva (2008-09), sk. A – Slaný, 12.5.
V domácím prostředí se naši atleti vypjali k výborným výkonům a získali mnohem více bodů, než v prvním kole. Chlapci obsadili krásné 4. místo, dívky 6. místo. Blahopřejeme!!
Kompletní výsledky najdete ZDE:

Krajský přebor jednotlivců – starší žactvo (2008-09) – Kolín, 7.5.
Náš klub reprezentovalo 5 žáků – F.David (2008), M.Hrach (2008), O.Mrůzek (2008), V.Mynarz (2008), Šimon Záveský (2009) a 7 žákyň – E.Brůnová (2008), M.Čadková (2008), M.Hejkalová (2009), K.Hermannová (2009), B.Jaňourová (2008), N.Koktová (2009) a K.Sachlová (2009). Přivezli jsme 2 medaile – stříbrnou a bronzovou, obě zásluhou Ondry Mrůzka v překážkových bězích. Dále 2 bramborové za hod kladivem Filipa Davida a kouli Karolíny Sachlové. Celková statistika je příznivá: 50 startů, z toho 12 nových osobních rekordů (PB) a 6 nejlepších sezónních výkonů (SB).
Kompletní výsledky najdete ZDE:

Krajský přebor jednotlivců – dorost, junioři a dospělí – Kladno, 6.5.
Na přeboru startovalo 5 našich atletů – T.Kalousová (2005), A.Kočka (2005), A.Sirosh (2006), J.Majtaníková (2007) a S.Dudáček (2007).
Na stupních vítězů byly dvě naše skokanky – Jana Majtaníková zvítězila ve skoku do výšky dorostenek v novém osobním rekordu. Tereza Kalousová (2005) ve stejné disciplíně juniorek vybojovala třetí místo.
Kompletní výsledky najdete ZDE:

2.kolo KPD mladšího žactva (2010-11) – Beroun, 5.5.
Nastoupili jsme téměř v plné síle, ale našim bodovačům se dařilo o něco méně, než v domácím prostředí (23.4.). Přesto však opět padaly osobní rekordy – ve výsledcích jsou označeny „PB“ = personal best.
Kompletní výsledky najdete ZDE:

1.kolo KPD dorostu (2006-07) a juniorů (2004-05) – Kladno, 29.4.
V tomto závodě startovali naši atleti, kteří hostují za AC TEPO Kladno: Havlíčková (koule, oštěp), Dvořáková (disk), Majtaníková (výška, oštěp), Beran (800m, disk), Ševčík (výška, oštěp) a Dudáček (dálka, 200m).
Přispěli bodovým ziskem do součtu družstva, za které startovali, a také si tvořili nové osobní rekordy.
Kompletní výsledky najdete ZDE:

1.kolo KPD staršího žactva (2008-09) – Kladno, 28.4.
V chladném aprílovém počasí se našim atletům dařilo střídavě, převážně však velmi dobře. Chlapci vybojovali velice cenné 4. místo z 10 závodících družstev, dívky obsadily 6. místo z 12 družstev. Padla celá řada osobních rekordů, což je na začátku sezóny velmi slibné.
Kompletní výsledky najdete ZDE:

1.kolo KPD mladšího žactva (2010-11) – Slaný, 23.4.
Tento závod jsme hostili na stadiónu ve Slaném. Na startu bylo přes 300 atletů!! Tribuny stadiónu dostaly zabrat. Naši závodníci se uvedli výborně, jak kluci, tak děvčata byli celkově na 6. místě. Padaly osobní rekordy – ve výsledcích jsou označeny písmeny „PB“.
Kompletní výsledky najdete ZDE:

Jarní klubové závody pro roč. 2013 a starší – Slaný, 20.4.
Přálo nám opět počasí, i když mohlo být trochu tepleji. Na startu bylo celkem 67 atletů, nejvíce, jako obvykle z kategorie přípravek.
Kompletní výsledky najdete ZDE:

Zahajovací klubové závody pro roč. 2014 a mladší atlety – Slaný, 13.4.
Přesto, že předpověď počasí nebyla nejlepší, nakonec bylo hezké, příznivé odpoledne.
Nejmladší atleti se vypjali k výborným výsledkům, které si můžete prohlédnout ZDE:

Valašská laťka – Valašské Meziříčí, 25.3.
Na tomto tradičním závodě výškařů (letos už 44. ročník) jsme měli zastoupení – starší žákyně Bára Jaňourová (2008) a Natálie Koktová (2009) dosáhly pěkných výkonů – shodně 1.50 cm – a obsadily 4. a 5. místo.
Kompletní výsledky najdete ZDE:

Jarní hala pro nejmladší atlety (2016-2017) – Zruč n/Sáz., 25.3.
Naši nejmenší atleti – 2 chlapci a 7 děvčat – závodili na tradičním halovém závodě ve Zruči n/Sáz. Vedli si nadmíru dobře – přivezli 4 medaile, 2 zlaté a 2 stříbrné. Blahopřejeme!!
Kompletní výsledky najdete ZDE:

Veřejné závody ml. žactva -Kladno, 12.3.
Závěrečným závodem letošní halové sezóny bylo zápolení kladenských a slánských mladších žáků a žákyň ve sprintu, překážkovém sprintu a ve skoku do výšky. Ve výsledcích najdete opět celou řadu osobních rekordů.
Výsledky v excelu jsou ZDE:
Kompletní výsledky na webu ČASu najdete ZDE:

Mistrovství ČR žactva v hale – Ostrava, 4.-5.3.
K tomuto závodu byli z našich žákovských atletů vybráni dva – Karolína Sachlová ve vrhu 3kg koulí a Ondřej Mrůzek v běhu na 60m přek. a ve skoku dalekém.
Ondra v překážkách vyhrál svůj rozběh a ve finále vybojoval stříbrnou medaili v novém osobním rekordu. V dálce si vytvořil také osobní rekord a obsadil krásné 8. místo.
Karolína soupeřila s většinou staršími žákyněmi, vybojovala 15. místo a byla nejlepší v ročníku 2009. Dosáhla svého druhého nejlepšího výkonu s 3kg koulí.
Kompletní výsledky najdete ZDE:

Veřejné závody ml. žactva – Kladno, 4.3.
Díky vstřícnosti kladenských kolegů se naši mladší žáci mohli zúčastnit halových závodů na Sletišti. Dříve, než budou výsledky na webu ČASu, si je můžete prohlédnout ZDE:
Závodníci našeho klubu jsou podbarveni žlutě.
Kompletní výsledky na webu ČASu najdete ZDE:

Otevřené halové závody Atletika Stodůlky – Praha-Strahov, 19.2.
Na závodech pro obě žákovské kategorie reprezentovali náš klub:
Max Hrach 2008 (60m přek., výška, dálka), Ondřej Mrůzek 2008 (60m přek., dálka), Šimon Záveský 2009 (60m přek., výška, koule 4kg), Tadeáš Grunt 2011 (60m přek., 60m), Jakub Sýkora 2011 (60m, výška), Tereza Pešanová 2008 (60m, 300m) a Barbora Bejenaru 2011 (60m, 60m přek.).
Všichni závodili velice úspěšně, což se promítlo do nových osobních rekordů – výše jsou příslušné disciplíny tučně (v kompletních výsledcích jsou označeny zkratkou „PB“).
Kompletní výsledky najdete ZDE:

KP jednotlivců mladšího žactva (2010-11) – Praha-Strahov, 12.2.
Na tento závod jsme vyslali většinou mladší žactvo prvním rokem – roč. nar. 2011. Pro všechny z nich to byl první start v tak velké hale, takže sbírali zkušenosti. Kromě nich však také základní osobní rekordy v disciplínách, které je čekají také v letní sezóně – překážkovém běhu, vrhu koulí, skoku do výšky. U skoku do výšky byly poměrně vysoké základní výšky a na těch někteří naši závodníci ztroskotali.
Bohužel několik našich závodníků nemohlo z důvodu nemoci nebo poranění k závodu nastoupit.
Reprezentovali nás:
Viktoria Adamkovičová, Barbora Bejenaru, Nikola Hadrávková, Kateřina Posseltová, Marie Rozenská, Benjamin Bernášek, Tadeáš Grunt, Marek Hlavsa (2012), Daniel Kočka (2010) a Jakub Sýkora.
Kompletní výsledky najdete ZDE:

Veřejné závody staršího žactva a mládeže – Benešov, 11.2.
V krásném tunelu benešovského stadiónu startovali Bára Jaňourová, Ondřej Mrůzek a Max Hrach. Dařilo se jim výborně – z šesti startů přivezli 5 nových osobních rekordů.
Kompletní výsledky najdete ZDE:

Přebor Ústeckého kraje dorostu a juniorů – Praha, Strahov, 11.2.
Startu na tomto závodě využili naši dorostenci a junioři Markéta Záborcová, Nikola Korbelová, Adam Kočka a Sebastian Dudáček. Závodili úspěšně, na úrovni svých osobních rekordů.
Kompletní výsledky najdete ZDE:

Oddílové závody A.C. TEPO – Kladno, 5.2.
Byla to trochu generálka na Krajský přebor mladšího žactva v hale, který bude za týden na Strahově. Na programu 3 disciplíny – 50m, skok do výšky a 50m přek. Z našich atletů tuto nabídku využilo 5 novopečených mladších žáků – 4 ročník 2011, jeden dokonce 2012. Všichni z nich si vytvořili základní osobní rekordy v překážkovém běhu a ve skoku do výšky a všichni také v běhu na 50m, ve kterém už startovali v loňském roce.
Viktoria Adamkovičová 2011 – 8.14 – 1.18 – 11.60
Barbora Bejenaru 2011 – 8.73 – 1.03 – 11.05
Nikola Hadrávková 2011 – 8.97 – 1.08 – 11.60
Jakub Sýkora 2011 – 8.16 – 1.13 – 10.91
Marek Hlavsa 2012 – 8.27 – 0.93 – 10.91
Kdo nepřijel, udělal velkou chybu – byly to moc podařené závody.

II. veřejné závody žactva – Praha, Strahov 3.2.
Závody s poněkud odlišným výběrem disciplín, opět výhradně pro ročníky 2009 a 2008, tj. starší žactvo. Za náš klub startovali:
Matěj Melen 2008 – 60m, 150m, Ondřej Mrůzek 2008 – 60m přek., dálka, Šimon Záveský 2009 – 60m přek., 4kg koule, Karolína Sachlová 2009 – 60m přek., 3kg koule.
Opět jeden osobák za druhým, Ondra upevnil své první místo v průběžných tabulkách České republiky v překážkovém běhu!!
Kompletní výsledky najdete ZDE:

I. veřejné závody žactva – Praha, Strahov 31.1.
Závody, určené výhradně pro kategorii staršího žactva, využilo 8 našich atletů. Předvedli plejádu nových osobních rekordů.
Eliška Brůnová 2008 – 150m, 300m, Kateřina Hermannová 2009 – 150m, dálka, Bára Jaňourová 2008 – výška, Tereza Pešanová 2008 – 150m, 300m, Karolína Sachlová 2009 – dálka, Matěj Melen 2008 – 150m, výška, Ondřej Mrůzek 2008 – 60m přek., dálka, Šimon Záveský 2009 – výška, dálka.
Kompletní výsledky najdete ZDE:

KP jednotlivců kraje Vysočina – dorost a dospělí, Praha, Strahov 29.1.
Startu ve strahovské hale na přeboru kraje Vysočina využilo 8 našich atletů:
Barbora Havlíčková 2007 – 60m a vrh 3kg koulí, Sebastian Dudáček 2007 – dálka a 400m, Jakub Ševčík 2006 – 60m a výška, Tereza Kalousová 2005 – výška, Adam Kočka 2005 – 60m a výška, David Machálek 2005 – 60m, Markéta Záborcová 2004 – 60m a 200m a Radek Hykeš 1990 – výška, dálka a vrh 7.26kg koulí.
Padaly osobní rekordy – ve výsledcích označené „PB„.
Kompletní výsledky najgete ZDE:

KP jednotlivců – starší žactvo, Praha, Strahov 22.1.
Na Krajském přeboru staršího žactva startovalo těchto 12 atletů našeho klubu:
Eliška Brůnová 2008 (60 a 300 m), Michaela Hejkalová 2009 (vrh 3kg koulí, 60 m), Bára Jaňourová 2008 (výška), Kateřina Hermannová 2009 (800 m), Tereza Pešanová 2008 (60 a 300 m), Karolína Sachlová 2009 (60 m vrh 3kg koulí), Filip David 2008 (vrh 4kg koulí), Hugo Gráz 2008 (60 m, výška), Max Hrach 2008 (60 m přek., vrh 4kg koulí), Matěj Melen 2008 (60 m, výška), Ondřej Mrůzek 2008 (60 m, 60 m přek.) a Šimon Záveský 2009 (výška, vrh 4kg koulí).
Naši atleti závodili velmi úspěšně – Ondra Mrůzek se stal dokonce krajským přeborníkem v překážkovém běhu.
Kompletní výsledky najdete ZDE:
Z 12 startujících si 11 našich atletů vytvořilo alespoň jeden osobní rekord. Z celkových 21 startů vzešlo 19 osobních rekordů. Jsou ve výsledcích označeny „PB„.
Krajského přeboru se zúčastnilo více, než 400 závodníků!!

KP dorostu, juniorských a dospělých kategorií – Praha, Stromovka, 8.1.
Na prvním přebornickém závodě letošní halové sezóny startovali tito atleti našeho klubu:
Valentina Dvořáková 2004 – ve vrhu 4kg koulí
Markéta Záborcová 2004 – 60m, 200m – finále A na 60m
Barbora Havlíčková 2007 – ve vrhu 3kg koulí
Jana Majtaníková 2007 – ve skoku do výšky – stříbrná medaile
Lukáš Landa 2004 – 60m, vrh 6kg koulí
Adam Kočka 2005 – 60m, 60m přek., skok do dálky – finále A na 60m
David Machálek 2005 – 60m, 200m
František Beran 2007 – 800m, skok do dálky
Sebastian Dudáček 2007 – 200m, 400m, skok do dálky – stříbrná medaile v dálce
Kompletní výsledky najdete ZDE:
(Nové osobní rekordy jsou ve výsledcích označeny „PB„)