Termínovka 2024

aktualizace 3.5.2024

Halová sezóna
6.1. – Klubový závod pro žactvo (2009-2012) – Kladno, Sletiště
13.1. – KP jednotlivců – mládež až dospělí (2008 a starší) – Praha, Stromovka
14.1. – KP jednotlivců – starší žactvo (2009-10) – Praha, Stromovka
20.1. – KP jednotlivců – mladší žactvo (2011-12) – Praha, Stromovka
10.2. – Halový mítink – starší žactvo až dospělí (2010 a dříve) – Praha – Strahov
11.2. – Klubový závod pro žactvo a dorost (2012-2008) – Kladno, Sletiště
18.2. – Klubové závody přípravek ve Slaném (2013-16) – nová multifunkční hala Háje
10.3. – Klubový závod – Kladno, Sletiště (prioritně pro kategorii žactva)
24.3. – Halové závody pro mladší žactvo (2011-12) – Beroun

Letní sezóna
Zahajovací závody na stadiónu ve Slaném
18.4. – Zahajovací klubové závody (pro atlety nar. 2012 a starší) – propozice ZDE:
22.4. – Zahajovací klubové závody pro přípravku a nejmenší děti (2013 a mladší)

Termíny Středočeského atletického svazu (SKASu)
průběžná verze (eventuální úpravy zveřejníme, jakmile budou známy)

Krajské přebory – DRUŽSTVA (KPD)

Přípravka (2013-14,15) – máme přihlášena družstva A, B, C
30.4. – 1. kolo – Kladno
17.5. – 2. kolo – Slanýpropozice ZDE:
21.6. – 3. kolo – Beroun
13.9. – 4. kolo – Kladno, stadión LS u OC Central
22.9. – Finále – Beroun

Mladší žactvo (2011-12) – máme přihlášeno 1 družstvo dívek a 1 družstvo chlapců
3.5. – 1. kolo – Kladno
24.5. – 2. kolo – Slaný
7.6. – 3. kolo – místo neurčeno pořádá Příbram
6.9. – 4. kolo – Beroun
15.9. – Finále A – Kutná Hora
15.9. – Finále B – Čáslav

Starší žactvo (2009-10) – máme přihlášeno 1 družstvo dívek a 1 družstvo chlapců
26.4. – 1. kolo – Kladno
31.5. – 2. kolo – pořádá Dipoli, pravděpodobně v Roztokách
14.6. – 3. kolo – Slaný
29.8. – 4. kolo – Kladno
7.9. – Finále A – Kolín
15.9. – Finále B – Čáslav

Mládež – Dorost (2007-08), Jun (2005-06)
– máme přihlášeno 1 družstvo dorostenek, ostatní pravděpodobně v družstvech TEPO
27.4. – 1. kolo – Stará Boleslav
1.6. – 2. kolo – Kolín
1.9. – 3. kolo – Vlašim

Krajské přebory – JEDNOTLIVCI
4.-5.5. – Víceboje st. žactva až dospělých (2010 a starší) – Benešov
8.5. – Mladší žactvo (2011-12) – Kutná Hora
18.5. – Dorost až dospělí (2008 a starší) – Kolín
19.5. – Starší žactvo (2009-10) – Vlašim
2.6. – Pětiboj mladšího žactva (2011-12), sk. A – Slaný

Nominaci na KP a případné další možnosti závodění – sdělí atletům jejich trenéři.