Výsledky družstev (st. a ml. žactvo a přípravky)

V tomto odkazu najdete kompletní výsledky KRAJSKÉHO PŘEBORU DRUŽSTEV – KPD všech tří kategorií, ve kterých jsou naši atleti přihlášení v roce 2019 (tj. staršího žactva, mladšího žactva a přípravek). Řazení závodů je podle data konání – od dubna po září.

Zahajovací – 1. kolo KPD staršího žactva se konalo v neděli, 28.4.2019, v Kladně na Sletišti. Kompletní výsledky najdete ZDE: 

Zahajovací – 1. kolo KPD přípravek se konalo v pátek, 3. května,  doma, na stadiónu ve Slaném. Startovalo 244 dětí !!! Letošní premiéru pořadatelství jsme zvládli k velké spokojenosti všech zúčastněných (až na to zázemí!!!).
A tady jsou výsledky.

Zahajovací – 1 kolo KPD mladšího žactva se konalo 17. 5. v Kladně na Sletišti.
Kompletní výsledky najdete ZDE:

Druhé kolo KPD staršího žactva proběhlo 24.5. na našem domovském stadiónu – Městském stadiónu ve Slaném. Pořadatelství jsme se zhostili se ctí, přes velký hendikep – trvající NEEXISTENCI ZÁZEMÍ – (šatny, hygienická zařízení, voda, kancelář).
Účastníci se museli spokojit s několika mobilními toaletami TOI TOI, bez přístupu k tekoucí vodě. Odjížděli velmi spokojeni s organizací, ALE…
Kompletní výsledky najdete ZDE:

Druhé kolo přípravek se konalo v Roztokách 31.5. Kompletní výsledky najdete ZDE:

Druhé kolo KPD mladšího žactva proběhlo 7. června v Berouně. V naší sestavě bylo 9 dívek a bohužel jen 2 chlapci. Počasí bylo krásné, ideální pro atletiku.
Kompletní výsledky najdete ZDE:

Třetí kolo KPD staršího žactva proběhlo 14. června v Kladně na Sletišti. Za náš klub startovali jen 3 chlapci a 3 dívky, dosáhli však 31, resp. 35 bodů a tak i v minimálních sestavách vybojovali 7. místa !! V jednotlivých disciplínách pak 2 první (Valentina Dvořáková a Patrik Marko – oba ve vrhu koulí) a jedno druhé místo (Valentina Dvořáková v hodu diskem).
Každý ze šesti našich atletů si vytvořil nejméně 1 osobní rekord:
Tereza Kalousová – 100m př., skok do výšky, 150 m
Valentina Dvořáková – vrh koulí
Ema Lelková – 100m př., 150 m
Lukáš Landa – 60 m, 150 m
Adam Kočka – 150 m, hod oštěpem
Patrik Marko – vrh koulí, 60 m
Kompletní výsledky najdete ZDE:

Třetí kolo přípravek se konalo v Kladně na Sletišti 20.6. Kompletní výsledky najdete ZDE:

Třetí kolo KPD mladšího žactva uspořádal náš klub na stadiónu ve Slaném 21.6. ve spolupráci s AC TEPO Kladno. Celkem startovalo 230 atletů z 12 klubů západní části Středočeského kraje.
Za naše družstva startovalo 7 chlapců a 6 dívek. Bodově se dařilo více děvčatům, která získala 29 bodů, zatímco chlapci 8 bodů. Důležitější pro naše atlety je ale skutečnost, že si každý z nich vytvořil alespoň jeden osobní rekord na oficiálních závodech Českého atletického svazu, což představuje z celkového počtu 23 startů 18 osobních rekordů.
Přehled startů našich atletů (tučně = osobní rekord):
Pavla Fišková – 60m přek., dálka
Magdaléna Hamplová – 60m, dálka
Klára Poláčková – výška
Anna Svátková – 60m, 60m přek.
Tereza Šebestová – 60m přek., výška
Jana Majtaníková – dálka
Šimon Halfar – 60m, dálka
František Klimeš – výška, kriket
Jan Mansfeld – 60m, 60m přek.
David Pospíšil – 60m přek, kriket
Ondřej Urban – 60m, 60m přek.
Ondřej Princ – 60m přek., kriket
Matyáš Tintěra – koule

K úspěšné organizaci celého závodu přispěli také ti členové našeho klubu, kteří pracovali v technické – dorostenci, starší i mladší žáci (Kučerová, Kalousová, Dvořáková, Havlíčková, Štechmüllerová, Machálek, Kočka, Marko, Hadač a také skupina žáků 3. ZŠ Slaný, Rabasova).
Kompletní výsledky najdete ZDE:

Finále skupiny „A“ mladšího žactva se konalo v Roztokách dne 6. září. Za náš klub startovaly pouze 3 mladší žákyně!!! Adaptační kursy slánských škol ovlivnily negativně naše sestavy. Děvčat ale závodila s chutí, podařžilo se jim získat 19 bodů a v nejmenší možné sestavě také 8. místo z 10 účastníků.
Kompletní výsledky závodu najdete na webu ČASu na tomto odkazu: https://online.atletika.cz/vysledky/40448/0/2

Finále „B“ staršího žactva se konalo ve Vlašimi dne 8. září. Za náš klub závodilo 5 žáků a 4 žákyně a v této nevelké sestavě dosáhla obě družstva výborného kolektivního výsledku – děvčata nasbírala 78 bodů, chlapci 52 body a obě družstva vybojovala 4. místo.
Padaly opět osobní rekordy a tak je opět důvod k radosti.
Kompletní výsledky najdete na webu ČASu na tomto odkazu: https://online.atletika.cz/vysledky/40545

Trenéři Hykeš, Koukal, Nováková, Pospíšil, Hrachová, Klimešová