Výsledky závodů 2022

Výsledky budou řazeny podle data konání – nahoře vždy ty nejnovější

Vánoční hala žactva – Praha-Strahov, 17.12.
Na těchto tradičních halových závodech startovali František Beran (800 m), Sebastian Dudáček (150 m), Šimon Záveský (60 m přek.), Hugo Gráz (dálka), Ondřej Mrůzek (60 m přek., dálka), Eliška Brůnová (60 m, 800 m), Kateřina Hermannová (dálka), Bára Jaňourová (výška) a Jana Majtaníková (výška). Také na tomto závodě si většina našich atletů vytvořila nové osobní rekordy.
Kompletní výsledky najdete ZDE:

Oddílové halové závody ml. žactva – Kladno, 10.12.
V hale na Sletišti startovali tři naši atleti – Šimon Záveský, Kateřina Hermannová a Karolína Sachlová. V programu závodů byly jen dvě disciplíny – skok do výšky a vrh koulí.
Letošní halovou sezónu začali pěknými novými osobními rekordy.
Kompletní výsledky najdete ZDE:

Atletický čtvrtek – Slaný, 20.10.
Poslední letošní závody venku – na stadiónu ve Slaném – byly zaměřeny na vrhačské a skokanské disciplíny. Závodilo 54 atletů a protože počasí nám OPĚT přálo, padla opět celá řada osobních rekordů.
Kompletní výsledky najdete ZDE:

3.ročník Slánského přespolního běhu – Slaný-Kvíc, 13.10.
Po dvouleté covidové pauze jsme připravili přespolní běh v atraktivním prostředí vinohradu ve Slaném-Kvíci. Počasí bylo krásné, výhledy do kraje také a tak opět musím konstatovat, že kdo nestartoval, může jen litovat. Kromě medailí si vítězové všech kategorií odnesli velkou láhev moštu z hroznů – díky štědrosti majitelky Vinařství v Kvíci, paní Jany Isopové.
Kompletní výsledky z webu ČASu najdete ZDE:
Výsledky se startovními čísly závodníků najdete ZDE:
Fotoreportáž Jardy Pospíšila si můžete prohlédnout ZDE:

Podzimní klubové závody atletů 2013 a starších – Slaný,6.10.
Závěrečné závody na dráze ve Slaném se opět vydařily. Také na nich startovalo téměř 70 atletů. Dva dospělí, vrhači Dominik Sládek a Tomáš Jokl, vytvořili rekordy stadiónu. První z nich ve vrhu koulí výkonem 15.22 a druhý v hodu diskem výkonem 52.28 m.
Kdo nestartoval, může litovat, protože bylo krásně a podmínky pro skvělé výkony byly ideální. Padla celá řada osobních rekordů.
Kompletní výsledky najdete ZDE:

Podzimní klubové závody nejmladších atletů (2014-2017) – Slaný, 5.10.
Závody se vydařily, na startu bylo téměř 70 dětí, počasí nám přálo a tak přihlížející a povzbuzující rodiče byli určitě spokojeni.
Výsledky najdete ZDE:

Finále KPD přípravek – Beroun, 25.9.
Startovalo 23 atletických klubů z celých Středních Čech, naše přípravka se mezi nimi neztratila. Celkové umístění – 18. místo – je krásným úspěchem našich 11letých atletů.
Kompletní výsledky najdete ZDE:
Výsledky jednotlivých disciplín najdete ZDE:
Celkový bodový stav družstev najdete ZDE:

Mistrovství ČR družstev dorostu – Plzeň, 25.9.
Tohoto závodu se zúčastnil náš dorostenec Adam Kočka, a to v barvách AC TEPO Kladno.
(skok do dálky a skok o tyči).
Kompletní výsledky najdete ZDE:

Mistrovství ČR družstev juniorské kategorie – Mladá Boleslav, 24.9.
V této soutěži startovaly dvě naše členky – Tereza Kalousová (skok do výšky a 400 m přek.) a Valentina Dvořáková (vrh koulí, hod diskem a hod oštěpem) – jako hostující atletky za AC TEPO Kladno.
Kompletní výsledky najdete ZDE:

3. Den sprintu a překážek – Rudná u Prahy, 24.9..
Na stadiónku ZŠ Rudná startovaly 3 naše starší žákyně a 1 mladší žákyně – Monika Čadková (2008), Eliška Brůnová (2008), Bára Jaňourová (2008) a Natálie Koktová (2009). Závody proběhly za slunečného a podzimně teplého počasí.
Kompletní výsledky najdete ZDE:

Sportuj jako Zátopkovi – Slaný 2022, 19.9.
V den stého výročí narození obou našich slavných olympioniků – Dany a Emila Zátopkových – jsme uspořádali ve Slaném závody, zejména pro naše atlety, ale pozvali jsme ke startu i další oddíly. Počasí nám nakonec přálo, nepršelo, bylo ale chladno – kolem 12°C.
Na startu bylo téměř sto atletů ze čtyř středočeských klubů.
Kompletní výsledky najdete ZDE:
Fotoreportáž p. Romana Mareše si můžete prohlédnout ZDE:
A videoreportáž p. Jiřího Husníka najdete na Slaný TV ZDE:

4.kolo KPD přípravek – Beroun, 11.9.
Poslední letošní kolo soutěže družstev přípravek se konalo v Berouně.
Jak dopadlo bodování družstev se dozvíte TADY:
Výsledky jednotlivých disciplín s označením našich atletů najdete ZDE:
Kompletní výsledky jednotlivců najdete ZDE:
Družstvo naší přípravky bude poprvé v historii obnovené činnosti atletického klubu startovat ve finále, které se uskuteční 25.9. v Berouně. Blahopřejeme !!

Finále „B“ KPD mladšího a staršího žactva – Čáslav, 11.9.
Na těchto závodech startovala družstva našich mladších a starších žákyň. Mladší žáci BOHUŽEL možnost startu ignorovali a k odjezdu nepřišel NIKDO !!!
Přes nepříznivou předpověď počasí bylo nakonec po celou dobu závodů krásné atletické počasí a tak jak naše mladší, tak starší žákyně dosáhly velice pěkných výsledků. Starší vybojovaly 3. místo a mladší dokonce místo druhé. Blahopřejeme!
První tři v každé disciplíně obdržely medaile na stupních vítězů, a to z rukou dvojnásobné mistryně světa v běhu na 800 m, Lídy Formanové. Medailí jsme přivezli celou řadu, stejně jako nových osobních rekordů.
Kompletní výsledky najdete ZDE:

Finále „A“ KPD staršího žactva – Kolín, 4.9.
Do tohoto finále se probojovalo, díky výsledkům ve čtyřech základních kolech KPD, družstvo našich starších žáků, ale k účasti se dostavili jen tři z nich – Ondřej Mrůzek (2008), Filip David (2008) a František Beran (2007). Každý z nich si vytvořil v Kolíně alespoň jeden osobní rekord, závodili tedy výborně. Na soupeře to ale pochopitelně nestačilo. Svědomí by měli zpytovat ti, kteří zůstali doma – jejich body by naše družstvo posunuly vzhůru. Ale hlavně – závodili by se všemi svými vrstevníky ze Středočeského kraje, nejen s těmi ze západní části.
Z celkového počtu 126 závodících starších žáků bodovalo 81 a mezi bodujícími byl Ondra Mrůzek na 22. místě a Filip David na 43. místě – oba patří letos do mladšího ročníku této kategorie.
Kompletní výsledky najdete ZDE:

4.kolo KPD mladšího žactva – Roztoky, 2.9.
Na toto kolo jsme odjeli ve velmi oslabené sestavě – se třemi chlapci a čtyřmi děvčaty.
Do Roztok jsme přijeli kvůli nehodě náklaďáku na silnici až 15 minut před startem prvních disciplín, a tak naše závodnice v překážkovém běhu a vrhu koulí neměly dost času na rozcvičení. Naštěstí bylo teplo a tak tento handicap nezafungoval naplno.
Startovali: Tobiáš Kos (2009), Jiří Kytka (2009), Tomáš Roll (2010), Kateřina Hermannová (2009), Natálie Koktová (2009), Michaela Hejkalová (2009) a Karolína Sachlová (2009).
Kompletní výsledky najdete ZDE:

Veřejné závody st. a ml. žactva – Praha-Eden, 31.8.
Naše starší žactvo využilo příležitosti startu na pěkném stadiónu v Praze-Edenu a eventuálně si říci o nominaci na M-ČR.
Startovali: Nikola Korbelová (2007), Veronika Ševčíková (2008), Monika Čadková (2008), Bára Jaňourová (2008), Jana Majtaníková (2007), Barbora Havlíčková (2007), Sebastian Dudáček (2007) a Ondřej Mrůzek (2008).
Kompletní výsledky najdete ZDE:

4. kolo KPD staršího žactva – Kladno, 26.8.
Prázdninového kola přeboru družstev se zúčastnilo jen 5 našich atletek a 4 atleti. Přesto byla obě družstva opět úspěšná, více chlapecké, které obhájilo 4. místo. Děvčata byla opět na 6. místě.
Startovali: David Filip (2008), Sebastian Dudáček (2007), Matěj Melen (2008) a Ondřej Mrůzek (2008).
Monika Čadková (200á), Bára Jaňourová (2008), Nikola Korbelová (2007), Jana Majtaníková (2007) a Veronika Ševčíková (2008).
Padla opět řada osobních rekordů (ve výsledcích označeny písmeny PB).
Kompletní výsledky najdete ZDE:

International Visegrad Match U20 – Kolín, 23.8.
K tomuto závodu byla do družstva Středočeského kraje nominována juniorka Valentina Dvořáková. Závodila v hodu diskem a vybojovala výborné 3. místo.
Kompletní výsledky najdete ZDE:

4. kolo II. ligy mužů a žen, sk. A – Kladno, 20.8.
Nepřetržitý déšť zkomplikoval další kolo soutěže družstev. Z našich atletů startovali Radek Hykeš za SC Radotín a Valentina Dvořáková, Tereza Kalousová a Eliška Laštůvková za AC TEPO Kladno. Všichni svým družstvům přinesli bodový zisk, nejvíce Radek Hykeš.
Kompletní výsledky najdete ZDE:

Velká cena Třebíče – 14.8.
Na tomto závodě startoval Ondřej Mrůzek, který usiloval o zlepšení v běhu na 100 m přek. To se mu podařilo a vytvořil si osobní rekord 15.42. Ve druhé plánované disciplíně – skoku do dálky – nestartoval, protože v Třebíči začalo silně pršet.

Chomutovské úterý – 9.8.
Startoval tam Ondřej Mrůzek, a to na 100 m yardů – 11.83 a ve skoku do dálky – 5.36.

3.kolo KPD mladšího žactva – Beroun, 24.6.
Do Berouna jsme se těšili, protože tam mívají závody skvělou atmosféru. Berounským pořadatelům však tentokrát nepřálo počasí a na začátku závodů pršelo až lilo a tak první disciplíny – překážkové běhy – byly tímto faktem nepříznivě ovlivněny, protože dráha byla skoro pod vodou a následně poněkud kluzká.
Náš klub reprezentovali: Tobiáš Kos, Matěj Šolín a Šimon Záveský v kategorii chlapců a Michaela Hejkalová, Kateřina Hermannová, Natálie Koktová, Anna Kostečková, Martina Majtaníková, Anna Michálková, Nela Náprstková, Beáta Pospíšilová, Kristýna Hučková a Karolína Sachlová v kategorii dívek.
Chlapci tentokrát získali 25 bodů a vybojovali 7. místo, děvčata 44 bodů a tím zaujala 6. místo. Padaly opět osobní rekordy a tak jsme z Berouna odjížděli spokojeni.
Kompletní výsledky najdete ZDE:

Slaný skáče 2022 – Slaný, 23.6.
Tyto závody jsme uspořádali hlavně pro přípravku a minipřípravku, očekávali jsme ale i start většího počtu atletů z kategorie staršího žactva, pro které je konec června koncem první části sezóny. Do oficiálních výsledků, zaslaných na web ČASu, jsme zařadili jen ty atlety, kteří jsou ve svazu již registrováni jako aktivní závodníci. Výsledky ročníků 2012 – 2016 budou zpracovány zvlášť a zveřejníme je tady, jakmile budou hotovy.
Kompletní výsledky registrovaných atletů najdete ZDE:

Mistrovství ČR juniorských a dorosteneckých kategorií – Ostrava, 18.-19.6.
Na mistrovství republiky máme dvojí zastoupení – juniorka Valentina Dvořáková (2004) bude v neděli házet diskem a dorostenka Tereza Kalousová (2005) v sobotu skákala do výšky.
Valentina se přiblížila svému osobnímu rekordu a výkonem 35.93 m vybojovala pěkné
10. místo.
Tereza zopakovala svůj výborný výkon z minulého týdne v Jičíně a vybojovala skvělé
5. místo výkonem 1.62 m. BLAHOPŘEJEME oběma našim reprezentantkám!
Kompletní výsledky najdete ZDE:

3.kolo KPD staršího žactva – Slaný, 17.6.
Tento závod jsme pořádali my na stadiónu ve Slaném.
Reprezentovali nás:
Matěj Melen (2008), Vojtěch Vrána (2008), Šimon Bohuš (2008), František Beran (2008), Ondřej Mrůzek (2008), Max Hrach (2008), Richard Holas (2008), Filip David (2008), Barbora Havlíčková (2007), Monika Čadková (2008), Jana Majtaníková (2007), Eliška Brůnová (2008), Tereza Pešanová (2008), Veronika Ševčíková (2008), Bára Jaňourová (2008) a Tereza Šebestová (2007).
Také družstva staršího žactva byla v domácím prostředí velice úspěšná – dívky vybojovaly 50 bodů a obsadily 5. místo, chlapci dokonce 88 bodů a byli třetí !!
Opět padaly osobní rekordy (ve výsledcích označeny PB).
Kompletní výsledky najdete ZDE:

Pohár přípravek JESKY – Praha 3, Jeseniova, 14.6.
Naše přípravky úspěšně závodily na tradičním poháru na ZŠ Jeseniova. Vybojovaly 7 medailí.
Kompletní výsledky najdete ZDE:

2.kolo KPD mladšího žactva, sk. A – Slaný, 12.6.
Tento závod jsme pořádali na stadiónu ve Slaném. Počasí nám opět přálo, opět jsme však byli, bohužel, bez vody. Na startu bylo celkem 280 atletů.
Náš klub reprezentovali:
David Nič (2010), Tomáš Roll (2010), Matěj Šolín (2010), Petr Fiška (2010), Tobiáš Kos (2009), Šimon Záveský (2009), Daniel Kočka (2010), Filip Rosický (2010) a Antonín Frolík (2010).
V kategorii dívek pak Beáta Pospíšilová (2010), Kateřina Hermannová (2009), Anna Michálková (2010), Hana Adlerová (2010), Adéla Drvotová (2010), Natálie Koktová (2009), Karolína Sachlová (2009), Martina Majtaníková (2010), Viktorie Spilková (2010), Anna Kostečková (2010), Šárka Zajíčková (2009) a Michaela Hejkalová (2009).
Závodili úspěšně – chlapci získali 24 bodů a byli sedmí z 12 družstev, děvčata získala 60 bodů a byla dokonce třetí ze 14 družstev!!!
Vytvořili si opět řadu osobních rekordů – ve výsledcích jsou označeny „PB„.
Kompletní výsledky najdete ZDE:

3.kolo II.ligy sk. A – Jičín, 11.6.
V Jičíně startovali 3 naši členové, a to jako hostující atleti v barvách jiných klubů. Eliška Laštůvková (1998), Valentina Dvořáková (2004) a Tereza Kalousová (2005) za TEPO Kladno, Radek Hykeš (1990) za SC Radotín. Tereza zdolala ve skoku do výšky 1.62 a zvítězila, Valentina bodovala ve vrhu koulí a hodu diskem a vytvořila si osobní rekord v hodu kladivem. Radek bodoval ve skoku o tyči v novém osobáku (3.82) a běžel velmi dobře 110 m přek.
Kompletní výsledky najdete ZDE:

3.kolo KPD přípravek sk. A -Beroun, 10.6.
Naše družstvo „A“ obhájilo 5. místo. Blahopřejeme!!
Kompletní výsledky najdete ZDE:
Bodový stav startujících družstev najdete ZDE:

Memoriál Vivien Čechové ve skoku do dálky – Duchcov, 8.6.
Tohoto speciálně dálkařského závodu se zúčastnili 3 členové našeho klubu – Jana Majtaníková (2007), Barbora Havlíčková (2007) a Ondřej Mrůzek (2007).
Kompletní výsledky najdete ZDE:

2.kolo KPD mládeže STC – Kolín, 4.6.
Na tomto závodě startovaly 2 naše členky jako hostující v družstvech AC TEPO Kladno – juniorka Valentina Dvořáková (2004) a dorostenka Tereza Kalousová (2005).
Získaly opět pro svá družstva cenné body – Valentina 15 a Tereza 4 body.
Kompletní výsledky najdete ZDE:

2.kolo KPD přípravek sk. A – Slaný, 3.6.
Druhý závod v letošní sezóně, který jsme pořádali pro Středočeský atletický svaz. Účast byla úžasná – 190 začínajících atletů ve 20 družstvech. Přálo nám počasí, vše běželo podle plánu a věříme, že se závod líbil i všem našim hostím, přes stále provizorní technické podmínky.
Náš klub reprezentovala 3 družstva a jak se jim dařilo se dozvíte z výsledků. Skvělého výsledku dosáhlo družstvo „A“ – z celkového počtu dvaceti vybojovalo 5. místo!!!
Kompletní výsledky najdete ZDE:
Bodový stav startujících družstev najdete ZDE:

2.kolo KPD staršího žactva sk. A – Beroun, 27.5.
V Berouně byly závody připraveny jako obvykle výborně. V polovině časového pořadu však dorazil déšť tak silný, že hlavní rozhodčí závody přerušila a z bezpečnostních důvodů zrušila závody ve skoku o tyči dívek i chlapců. Po znovuzahájení závody proběhly už bez rušivých momentů a podle časového pořadu.
Náš klub reprezentovaly v kategorii starších žákyň Brůnová, Čadková, Havlíčková, Jaňourová, Korbelová, Majtaníková, Pešanová, Šebestová a Ševčíková, získaly i bez očekávaných bodů ve skoku o tyči 40 bodů a vybojovaly pěkné 6. místo!!
V kategorii starších žáků nás reprezentovali Beran, David, Holas, Hrach, Mrůzek, Pospíšil a Urban. Získali 68.5 bodu a, podobně jako v prvním kole, vybojovali úžasné 4. místo !!
Padla i v popsaných obtížných podmínkách opět řada osobních rekordu (PB v kompletních výsledcích).
Kompletní výsledky najdete ZDE:

Krajský přebor dorostu, juniorů a dospělých ve vícebojích – Benešov, 21.-22.5.
Také na tomto závodě jsme měli zastoupení. Reprezentovali nás Nikola Korbelová, Tereza Kalousová, Adam Kočka a Radek Hykeš. Bilance – Radek Hykeš stříbrná medaile, Tereza Kalousová a Adam Kočka 6. místa !! Blahopřejeme!
Kompletní výsledky najdete ZDE:

Krajský přebor v pětiboji mladšího žactva, sk. A (STC-západ) – Slaný, 22.5.
Tento závod tradičně pořádáme ve Slaném. Skupiny B a C se konaly v Čáslavi a ve Staré Boleslavi v termínu slánské Olympiády (20.5.). Udělení medailí za první tři místa proběhne až po vyhodnocení všech tří závodů. Z našich závodníků si nejlépe vedla Natálie Koktová, která ve včerejším závodě vybojovala druhé místo a v celkovém hodnocení bude na 8. místě v pětiboji mladších žákyň. Blahopřejeme.
Kompletní výsledky závodu najdete ZDE:
Fotogalerii ze závodu najdete ZDE:

5. Olympiáda dětí a mládeže ve Slaném – Slaný, 20.5.
V programu olympiády byl čtyřboj školních družstev slánských škol a tří tradičně zvaných škol (Sportovní gymnázium Kladno, ZŠ Velvary a ZŠ Boletice). Výsledky čtyřboje najdete ZDE D III: ZDE D IV: ZDE CH III: ZDE CH IV:
Výsledky atletů, registrovaných v ČASu, kteří ve čtyřboji startovali, najdete ZDE:
Fotogalerii z 5. Olympiády dětí a mládeže ve Slaném najdete ZDE:

1.kolo KPD přípravek – sk. A – Kladno, 13.5.
Do krajských přeborů družstev se zapojily taky naše tři přípravky. Áčko vybojovalo krásné 6. místo. členové béčka a céčka většinou zažívali první závodnickou zkušenost na větších závodech. Všem startujícím blahopřejeme!!!
Kompletní výsledky najdete ZDE:

Krajský přebor jednotlivců – starší žactvo – Kladno, 8.5.
Z původního počtu 8 atletek a 10 atletů nakonec startovala jen část. Někteří nepřítomní byli nemocní, někteří BOHUŽEL dali přednost jiným, než sportovním radovánkám.
Ale i tak bylo vystoupení našich atletů úspěšné, zejména z hlediska počtu dosažených osobních rekordů (PB za výkonem v kompletních výsledcích).
Startovali tito atleti našeho klubu:
starší žákyně – Čadková, Jaňourová, Korbelová, Majtaníková, Šebestová a Ševčíková
starší žáci – Bohuš, Holas, Hrach, Melen a Pospíšil
Kompletní výsledky najdete ZDE:

Krajský přebor jednotlivců – dorost, junioři a dospělí – Kolín, 7.5.
V kategorii dorostu startovali Kalousová, Fišková, Vránová, Kočka, Švehla a Ševčík.
V juniorské kategorii startovali Záborcová, Dvořáková, Vácha a Marko.
V kategorii dospělých startovali Laštůvková a Hykeš.
Naši atleti vybojovali několik medailových umístění – 3 druhá a 5 třetích míst.
Kompletní výsledky najdete ZDE:

Krajský přebor jednotlivců – mladší žactvo – Kutná Hora, 1.5.
Ke startu byli přijati 4 naši mladší žáci a 8 mladších žákyň. Počasí krásné, atletické, organizace výborná, ideální podmínky na dosahování nových osobních rekordů.
Naše bilance – 2 přebornické tituly (Karolína Sachlová ve vrhu koulí a v hodu míčkem), 2 třetí místa (Šimon Záveský v hodu míčkem a ve vrhu koulí), 1 čtvrté a 1 deváté místo (Natálie Koktová ve skoku do výšky a v překážkovém běhu).
Kompletní výsledky najdete ZDE:

Polabské závody – Kolín, 1.5.
Na nich startovali 3 naši starší žáci. Tady jsou jejich výsledky:
Ondřej Mrůzek – 100 m přek. 15.73
Veronika Ševčíková – 100 m přek. 18.16
Barbora Havlíčková – koule 3kg 8.59, oštěp 500g 21.04.
Kompletní závody najdete ZDE:

1. kolo KPD dorostu a juniorů – Kladno, 30.4.
Naši závodníci v dorostenecké a juniorské kategorii hostují v družstvech AC TEPO Kladno.
V prvním kole startovaly 4 naše atletky, dosáhly těchto výkonů a získaly pro družstvo také nějaké body:
Pavla Fišková – 2006 – 100 m 14.34, 100 m přek. 17.80
Kristýna Vránová – 2005 – 100 m 14.93, oštěp 22.94
Tereza Kalousová – 2005 – 300 m přek. 52.05, výška 1.45, oštěp 19.41
Valentina Dvořáková – 2004 – koule 4kg 10.46, disk 1kg 33.87
Kompletní výsledky najdete ZDE:

1. kolo KPD staršího žactva sk.A – Kladno, 29.4.
V 1. kole krajského přeboru družstev dosáhla obě naše družstva pěkného umístění – dívčí (Brůnová, Čadková, Jaňourová, Korbelová, Majtaníková, Pešanová, Šebestová a Ševčíková) vybojovalo celkem 54 body a 5. místo, chlapecké (Beran, Holas, Hrach, Mrůzek, Pospíšil a Urban) celkem 68 bodů a dokonce 4. místo.
Vytvořili si řadu nových osobních rekordů (označeny PB v kompletních výsledcích).
Kompletní výsledky najdete ZDE:

Zahajovací klubové závody – roč. 2011 a starší – Slaný, 28.4.
Závody proběhly za příznivého počasí. Zúčastnilo se jich celkem 59 atletů našeho klubu od kategorie přípravky po juniory.
Kompletní výsledky najdete ZDE:

Zahajovací klubové závody roč. 2012 a mladší – Slaný, 27.4.
Závody proběhly za příznivého počasí, účast dětí (i rodičů) byla pěkná.
Výsledky sk. trenérek Hrachové a Klimešové, roč. 2012, najdete ZDE:
Výsledky sk. Hrachové a Klimešové, roč. 2013 najdete, ZDE:
Výsledky sk. trenérek Hrachové a Klimešové, roč. 2014, najdete ZDE:
Výsledky sk. trenérů Horové a Rolla, roč. 2015, 2016, najdete ZDE:
Výsledky sk. trenérek Bernardové a Davidové najdete ZDE:

Velikonoční hala 2022 – Jablonec nad Nisou, 20.3.
Na závěrečné závody letošní halové sezóny pro mladší a starší žactvo jsme vyrazili velkým autobusem. Padla opět řada osobních rekordů (jsou označeny tučně). Výsledky atletů našeho klubu:
Dorostenci
Jakub Ševčík 2006 – výška 1.57 (mimo soutěž)
Starší žáci
Ondřej Mrůzek 2008 – 60 m 8.41, 60m přek. 9.60 (7. místo)
Mladší žáci
Antonín Frolík 2010 – koule 3kg 5.20
Starší žákyně
Eliška Brůnová 2008 – 60 m 9.87, dálka 3.09
Monika Čadková 2008 – 60 m 9.02, 60m přek. 11.02, 300 m 48.76
Barbora Havlíčková 2007 – 60 m 9.29, koule 3kg 8.68
Nikola Korbelová 2007 – 60m přek. 10.13 (3. místo), 300 m 51.16, dálka 4.43 (5. místo)
Jana Majtaníková 2007 – 60 m 8.58, výška 1.48 (1. místo)
Tereza Pešanová 2008 – 60 m 10.20, dálka 2.78
Tereza Šebestová 2007 – 300 m 51.35, koule 3kg 9.18 (5. místo)
Veronika Ševčíková 2008 – 60 m 9.14, 60m přek. 10.30 (6. místo)
Mladší žákyně
Michaela Hejkalová 2009 – 60 m 11.33, dálka 2.57, koule 2kg 8.65 (3. místo)
Anna Kostečková 2010 – 60 m 10.06, dálka 3.02, koule 2kg 6.10
Martina Majtaníková 2010 – výška 1.20, dálka 3.76, koule 2kg 7.72
Valérie Mohatron 2009 – 60 m 10.96, koule 2kg 5.82
Beáta Pospíšilová 2010 – 60 m 10.20, dálka 2.74
Karolína Sachlová 2009 – 60 m 9.72, dálka 3.83, koule 2kg 9.80 (1. místo)
Barbora Smržová 2010 – dálka 3.18, koule 2kg 7.05
Kompletní výsledky najdete ZDE:

Jarní hala pro nejmenší atlety – Zruč n/S, 13.3.
Na tradiční zručské závody odjelo 6 našich atletů z přípravky a minipřípravky, roč. narození 2015 (Jan Kubalec, Natálie Rollová, a Viktorie Marko) a 2016 (Miriam Marko, Tereza Randová a Viktorie Kůnová). Závody se jim moc líbily a navíc byli velmi úspěšní, jak zjistíte z kompletních výsledků, které najdete ZDE:

Mistrovství ČR žactva v hale – Praha, Stromovka, 26.-27.2.
K tomuto závodu byli vybráni 3 naši atleti. Tady jsou jejich výsledky (osobní rekordy tučně):
Ondřej Mrůzek 2008 – 60přek. 9.26
Sebastian Dudáček 2007 – dálka 5.57 (11. místo)
Jana Majtaníková 2007 – výška 1.49 (12. místo)
Kompletní výsledky najdete ZDE:

Oddílový čtyřboj v hale AC TEPO – Kladno, 26.2.
Čtyřboje se zúčastnilo 9 našich atletů z kategorie mladšího žactva. Tady jsou jejich výsledky (50 m – koule 2/3kg – výška – 600/800 m): Osobní rekordy tučně.
Michaela Hejkalová 2009 – 9.3 – 7.28 – 1.00 – DNS – čtyřboj 626 b.
Valerie Mohatron 2009 – 9.2 – 7.30 – 1.12 – 2:43,1 – čtyřboj 790 b.
Karolína Sachlová 2009 – 7.9 – 9.30 – 1.08 – 2:13.6 – čtyřboj 1462 b.
Beáta Pospíšilová 2010 – 8.4 – 5.56 – 0.96 – 2:28.5 – čtyřboj 841 b.
Martina Majtaníková 2010 – 8.5 – 7.85 – 1.24 – 2:46.0 – čtyřboj 1081 b.
Šimon Záveský 2009 – 7.3 – 9.12 – 1.38 – 3:04.4 – čtyřboj 1296 b.
Petr Fiška 2010 – 7.9 – 5.65 – 1.12 – DNS – čtyřboj 593 b.
David Nič 2010 – 7.9 – 5.30 – 1.00 – DNS – čtyřboj 512 b.
Daniel Kočka 2010 – 8.7 – 5.42 – 1.12 – DNS – čtyřboj 436 b.
Závěrečný běh 600/800 m se běžel venku na dráze.
Kompletní výsledky najdete ZDE:

Otevřené halové závody žactva TJ Stodůlky – Praha, Strahov, 20.2.
Sebastian Dudáček 2007 – dálka 5.70
Barbora Havlíčková 2007 – 60m 8.91, koule 3kg 8.17
Jana Majtaníková 2007 – výška 1.50
Veronika Ševčíková 2008 – 60 m 8.82, dálka 3.64
Šimon Záveský 2009 – dálka 4.20, koule 3kg 9.18
Natálie Koktová 2009 – 60 m 8.53, 60přek 10.32
Karolína Sachlová 2009 – koule 2kg 10.59
Kompletní výsledky najdete ZDE:

Krajský přebor Plzeňského kraje žactva – Praha, Stromovka, 20.2.
Ondřej Mrůzek 2008 – 60přek. 9.55
Kompletní výsledky najdete ZDE:

Veřejné halové závody TJ Slavoj Český Brod – Český Brod, 20.2.
Ondřej Mrůzek 2008 – 60přek 9.54
Veronika Ševčíková 2008 – 60přek. 10.44
Kompletní výsledky najdete ZDE:

Halové mistrovství ČR dorostu a junorů – Ostrava, 19.-20.2.
Patrik Marko 2004 – skok o tyči 3.72
Kompletní výsledky najdete ZDE:

3. oddílové halové závody AK Benešov – Benešov, 12.2.
Příležitost pro naše mladší žactvo využili 3 chlapci a 4 dívky. V krásném benešovském tunelu s modrou dráhou CONISPOR dosáhli těchto výsledků (osobní rekordy tučně)
Oliver Brádka 2009 – 60 m 8.74/8.66, 60přek. 12.37, dálka 3.93
Jiří Kytka 2009 – 60 m 10.49, 60přek. 14.45, dálka 3.13
Šimon Záveský 2009 – 60 m 9.28, 60přek. 12.18, dálka 4.15
Kristýna Bernardová 2009 – 60 m 9.78, 60přek. 12.43, dálka 3.81
Kateřina Hermannová 2009 – 60 m 9.12/9.17, 60přek. 12.38, dálka 4.20
Natálie Koktová 2009 – 60 m 8.67/8.58, 60přek. 10.85, dálka 4.71
Nela Náprstková 2009 – 60 m 9.53, dálka 3.15
Kompletní výsledky najdete ZDE:

Veřejné halové závody TJ Kolín – Praha, Strahov, 12.2.
Adam Kočka 2005 – 60 m 7.29
Radek Hykeš 1990 – 60 m 7.59, 60přek. 9.67
Nikola Korbelová 2007 – 60přek 10.07
KOmpletní výsledky najdete ZDE:

Veřejné závody USK Praha II – Praha, Strahov, 11.2.
Startovali na nich čtyři naši atleti. Tady jsou jejich výsledky (osobní rekordy tučně)
Barbora Havlíčková 2007 – 60 m 9.22
Jana Majtaníková 2007 – výška 1.49
Ondřej Mrůzek 2008 – 60přek. 9.37
Veronika Ševčíková 2008 – 60přek. 10.22
Kompletní výsledky najdete ZDE:

6. halová středa – Jablonec n/N , 9.2.
Patrik Marko 2004 – tyč 3.85
Kompletní výsledky najdete ZDE:

Klubové závody ASK Dipoli a Atletika Líbeznice – Praha, Strahov, 6.2.
První únorovou neděli startovalo 10 našich atletů v hale na Strahově. Tady jsou jejich výsledky (tučně osobní rekordy, kterých bylo opět dost):
František Beran 2007 – 400 m 69.51
Sebastian Dudáček 2007 – 150 m 18.74 – dálka 5.74
Ondřej Mrůzek 2008 – 60přek 9.46/9.59 – 150 m 20.38
Monika Čadková 2008 – 60přek. 10.78/10.92 – 150m 21.87
Kateřina Hermannová 2009 – 150m 23.12
Bára Jaňourová 2008 – 60přek. 11.37/11.55 – výška 1.35
Natálie Koktová 2009 – výška 1.53
Jana Majtaníková 2007 – 1.35
Veronika Ševčíková 2008 – 60přek. 10.46 – 150m 21.98
Barbora Havlíčková 2007 – 60 m 9.30 – 150 m 23.06
Kompletní výsledky najdete ZDE:

Přebor kraje LIB ve vícebojích – Jablonec n/N, 29.-30. 1.
Patrik Marko 2004 – 60 m 8.01 – dálka 5.85 – koule 11.83 – výška 1.60
60přek 9.27 – tyč 3.70 – 1000 m DNF – 7boj 3393 b.
Kompletní výsledky najdete ZDE:

4. halová středa – Jablonec n/N, 26.1.
Patrik Marko 2004 – 60přek. 9.30 – koule 12.90 – tyč 3.80
Kompletní výsledky najdete ZDE:

Zimní halové závody SC Radotín – Praha, Strahov, 23.1.
Osm našich atletů úspěšně startovalo na nedělních závodech SC Radotín. Nové osobní rekordy označeny tučně.
Radek Hykeš 1990 – koule 7.26kg 11.57 – výška 1.74
Eliška Laštůvková 1998 – koule 4kg 7.82
Tereza Kalousová 2005 – 200 m 29.15 – 60přek. 10.43 – výška 1.46
Jakub Ševčík 2006 – výška 1.55
Jana Majtaníková 2007 – 60přek. 10.91 – výška 1.50
Sebastian Dudáček 2007 – 150 m 18.73 – dálka 5.69
Veronika Ševčíková 2008 – 60přek. 10.43 – 200 m 21.99
Ondřej Mrůzek 2008 – 60přek. 9.55
Kompletní výsledky najdete ZDE:

Krajský přebor jednotlivců – mladší žactvo – Praha, Strahov, 22.1.
Kvůli karanténě, ve které se ocitli všichni naši nominovaní atleti, na tomto přeboru nestartoval z našeho klubu bohužel nikdo.

Přebor Prahy v halových vícebojích – Praha, Strahov, 15.-16.1.
Ke startu v tomto závodě byli přijati jen dva závodníci našeho klubu – Radek Hykeš v kategorii mužů a Adam Kočka v kategorii dorostenců.
Tady jsou jejich výsledky:
Adam Kočka 2005 – 60 m 7.32 – dálka 5.57 – koule 5kg 9.82 – výška 1.60 – 60přek. 9.62 – tyč 3.00 – 1000 m 3:14.01 – celkem v sedmiboji 3713 b.
Radek Hykeš 1990 – 60 m 7.27 – dálka 6.19 – koule 7.26 10.84 – výška 1.69 – 60přek. 9.23 – tyč 3.40 – 1000 m – DNS
Kompletní výsledky najdete ZDE:

Krajský přebor jednotlivců – dorost junioři a dospělí – Praha, Stromovka, 9.1.
Závodníci našeho klubu dosáhli celé řady výborných výkonů (osobní rekordy tučně) a medailových umístění.
Dorost:
Adam Kočka 2005 – 60 m 7.38, 7.42 (2. místo FA), tyč 3.00 (3. místo)
Marek Švehla 2005 – 400 m 58.65
Tereza Kalousová 2005 – 200 m 28.62, výška 1.51 (6. místo)
Junioři:
Valentina Dvořáková 2004 – koule 10.72 (2. místo)
Daniela Kučerová 2003 – 60 m 8.40/8.45 (7. místo FA), 200 m 28.38
Markéta Záborcová 2004 – 8.88/8.91 FB), 200 m 29.73
Patrik Marko 2004 – dálka 5.99 (1. místo), výška 1.56 (1. místo), tyč 4.00 (1. místo)
Dospělí:
Eliška Laštůvková 1998 – koule 7.88
Radek Hykeš 1990 – 60přek. 9.22 (1. místo), výška 1.61 (5. místo), tyč 3.80 (1. místo), koule 11.13 (3. místo)
Kompletní výsledky najdete ZDE:

Krajský přebor jednotlivců – starší žactvo – Praha, Strahov, 8.1.
Přeboru se zúčastnilo 6 atletek a 3 atleti našeho klubu. Dvakrát to cinklo !!!
Tady jsou jejich výsledky:
Monika Čadková 2008 – 150 m 21.99, 800 m 2:57.24
Bára Jaňourová 2008 – 60přek. 11.55, výška 1.35 (8. místo)
Nikola Korbelová 2007 – 60přek 10.26, dálka 4.29
Jana Majtaníková 2007 – výška 1.49 (1. místo), dálka 4.51
Tereza Šebestová 2007 – tyč 2.10 (4. místo), koule 9.07 (9.místo)
Veronika Ševčíková 2008 – 60 m 8.77, 60přek. 10.35
Sebastian Dudáček 2007 – 150 m 18.92 (4. místo), dálka 5.33 (3. místo)
Richard Holas 2008 – výška 1.45 (8. místo)
Ondřej Mrůzek 2008 – 60přek 9.36 (7. místo)
Tučně jsou nové osobní rekordy, závody byly tedy velmi úspěšné.
Kompletní výsledky najdete ZDE:

Novoroční závody – Praha – Strahov, 2.1. – dorost až dospělí
Dorost
Tereza Kalousová 2005 – 60přek. 10.63, výška 1.40
Pavla Fišková 2006 – 60přek. 11.19, 60 m 9,03
Adam Kočka 2005 – 60 m 7.42 (2.místo), tyč 3.00
Junioři
Markéta Záborcová 2004 – 60 m 8.88
Lukáš Landa 2004 – 60 m 8.17, koule 6kg 9.98
Daniela Kučerová 2003 – 60 m 8.41
Dospělí
Eliška Laštůvková 1998 – 60 m 9,03, koule 4kg 8.15
Radek Hykeš 1990 – 60přek 9.50, dálka 6.19, tyč 3.60 (3.místo), koule 7.26 10.87
Kompletní výsledky najdete ZDE:

Novoroční závody – Praha – Strahov, 2.1. – mladší a starší žactvo
Mladší žactvo
Karolína Sachlová 2009 – koule 2kg 10.08 (2.místo)
Starší žactvo
Monika Čadková 2008 – 60přek. 11.30, 150 m 21.99
Barbora Havlíčková 2007 – 150 m 23.07, koule 3kg 8.01
Tereza Šebestová 2007 – 150 m 23.22, koule 3kg 8.42
Veronika Ševčíková 2008 – 60přek 10.86, dálka 3.44
Bára Jaňourová 2008 – 60přek. 12.02, výška 1.34
Jana Majtaníková 2007 – 60přek. 11.11, výška 1.54 (1. místo)
Ondřej Mrůzek 2008 – 60přek. 9.62 (2. místo), dálka 4.78
Sebastian Dudáček 2007 – 150 m 19.18 (4.místo), dálka 5.41 (3. místo)
Kompletní výsledky najdete ZDE: