Výsledky závodů 2024

Výsledky budou řazeny podle data konání – nahoře vždy ty nejnovějškolo

Krajský přebor jednotlivců – starší žactvo – Vlašim, 19.5.
Z Vlašimi přivezli naši reprezentanti také medaile – dvě zlaté (koule žákyň, výška žáků) a jednu bronzovou (oštěp žákyň). Kousek od medaile to bylo taky ve výšce žákyň. Osobní rekordy padly rovněž, vystoupení našich atletů bylo také na vlašimském stadiónu úspěšné!! Blahopřejeme!!!
Reprezentovali nás: Koktová, Michálková, Spilková, Hermannová, Drvotová, Hanslová, Zajíčková, Sachlová, M.Majtaníková, Rosický, D.Kočka, Šolín a Záveský.
Kompletní výsledky najdete ZDE:

Krajský přebor jednotlivců – dorost až dospělí – Kolín, 18.5.
V Kolíně to pro náš klub cinkalo – dvě zlaté (100 m juniorů a skok do výšky dorostenek), dvě stříbrné (skok do výšky juniorek a hod diskem žen) a jedna bronzová (100 m dorostenců), a k tomu celá řada umístění do 6. místa a nových osobních rekordů – to je letošní úroda z přebornického závodu.
Reprezentovali nás: v dorostu Brůnová, Hučková, Čadková, Majtaníková, Jaňourová, Mišiková, Havlíčková, Hrach, David a Dudáček, v juniorské kategorii Kalousová, Sirosh, Kolmanová a Kočka a mezi dospělými Dvořáková a Hykeš. Blahopřejeme!!!
Kompletní výsledky najdete ZDE:

2.kolo KPD přípravek, sk. A – Slaný, 17.5.
Měli jsme obavy z hustého deště, nakonec bylo počasí docela přívětivé, i když chladnější, než v posledních dnech. Při organizaci závodů pomohli nejen téměř všichni trenéři klubu, ale také starší kolegové našich nejmenších atletů. Všichni přispěli k hladkému průběhu závodů.
Družstvo „A“ naší přípravky si proti prvnímu kolu polepšilo o dvě místa a získalo také více bodů, než v Kladně. Blahopřejeme k 6. místu!!
Kompletní výsledky najdete ZDE:
Bodové vyhodnocení jednotlivých družstev najdete ZDE:

Ďáblická míle – Praha 9, 13.5.
Naše přípravka vyrazila na tradiční běh v Praze-Ďáblicích v rámci příprav na 2.kolo KPD přípravek, sk.A., které se bude konat 17.5. ve Slaném.
Kompletní výsledky najdete ZDE:

Krajský přebor jednotlivců – mladší žactvo – Kutná Hora, 8.5.
Reprezentovali nás: Bernášek, Danda, Henlín, L.Dvořáková, Galová, Hadrávková, Kalíková a Schneiderová. Absolvovali 12 startů a v nich si vytvořili 6 osobních rekordů. Vystoupení našich atletů ozdobil Filip Henlín, který zvítězil v běhu na 60m přek. a přidal ještě stříbro v běhu na 60 m hladkých.
Kompletní výsledky najdete ZDE:

Krajský přebor ve vícebojích (žactvo až dospělí) – Benešov, 4.-5.5.
V tomto závodě startovala starší žákyně Natálie Koktová (2009), a to pouze ve dvou disciplínách – 100 m přek. – 16,94 a skok do výšky – 1,54 (OsR).

1. kolo KPD mladšího žactva, sk. A – Kladno, 3.5.
V zahajovacím kole soutěže družstev mladšího žactva nás reprezentovalo 5 atletů (Danda, Grunt, Henlín, Hlavsa a Náprstek) a 10 atletek (Bečvářová, Bejenaru, Dvořáková, Galová, Hadrávková, Kalíková, V.Pospíšilová, Rozenská, Schneiderová a Víchová). Závodili velice úspěšně – atletky, i když se jim nedařilo úplně tak, jak by si přály, vybojovaly 9. místo ze 14 družstev a atleti mile překvapili 3. místem mezi 11 družstvy.
Celkem absolvovali 26 startů a v nich si vytvořili 20 nových osobních rekordů!!! Blahopřejeme!!
Kompletní výsledky najdete ZDE:

1. kolo KPD přípravek, sk. A – Kladno, 30.4.
Naši nejmenší atleti závodili na stadiónu na Sletišti. Reprezentovala nás 3 družstva.
Jak se jim dařilo, najdete vy výsledcích:
Výsledky na webu ČASu najdete ZDE:
Výsledky v jednotlivých disciplínách v excelu najdete ZDE:
Bodový stav zúčastněných družstev najdete ZDE:

1. kolo KPD mládeže (dorost a junioři) – Stará Boleslav, 27.4.
V tomto závodě startovalo historicky první družstvo našich dorostenek (Havlíčková, J.Majtaníková, Henklová, Brůnová a Čadková). Kromě nich závodilo dalších 6 našich atletů za družstva AC TEPO Kladno (Kalousová, Sirosh, A.Kočka, David, Hrach a Dudáček). Hostujícím se dařilo výborně – všichni bodovali (64.5 bodu pro kladenská družstva!). Naše dorostenky získaly v premiéře 12 bodů a obsadily 11. místo mezi 17 družstvy.
A ještě jeden statistický údaj – z 22 absolvovaných startů si naši atleti vytvořili 14 osobních rekordů. Blahopřejeme!!
Kompletní výsledky najdete ZDE:

1. kolo KPD st. žactva, sk. A – Kladno, 26.4.
Startovali v něm 3 naši starší žáci a 11 starších žákyň. Celkem nastoupili ke 38 startům a ve 26 z nich si vytvořili osobní rekordy!!! Karolína Sachlová byla druhou nejvíce bodující atletkou (26 b.), Natálie Koktová dvanáctou nejvíce bodující (17 b.), a to z 94 bodujících.
Filip Rosický byl ziskem 12 bodů na 21. místě a Daniel Kočka ziskem 11 bodů na 28. místě z 65 bodujících žáků.
Kromě již jmenovaných startovali: Matěj Šolín, Adéla Drvotová, Štěpánka Hanslová, Kateřina Hermannová, Anna Kostečková, Martina Majtaníková, Anna Michálková, Tereza Peterková, Beáta Pospíšilová a Šárka Zajíčková.
Chlapecké družstvo získalo 27 bodů (9. místo), dívčí 55 bodů (5. místo ze 13 družstev). Blahopřejeme!!
Kompletní výsledky najdete ZDE:

Klubové závody přípravek (2013-14) a minipřípravek (2015-18) – Slaný, 22.4.
I naši nejmenší atleti závodili za chladného, ale naštěstí slunečného počasí. Celkový počet startujících je úctyhodný – 60 dětí.
Výsledky, rozdělené podle roků narození, najdete ZDE:

Zahajovací klubové závody (pro roč. 2012 a starší) – Slaný, 18.4.
Závody proběhly za chladného, ale slunečného počasí (10 stupňů C). Přesto startující závodníci dosáhli pěkných výkonů.
Kompletní výsledky najdete ZDE:

Závody ve skoku dalekém a vysokém v hale – Beroun, 24.3.
Na tyto závody Lokomotivy Beroun jsme byli pozváni jako spřátelený atletický klub se skupinou mladšího žactva. Poslední letošní halovou startovní příležitost využili Viktoria Adamkovičová, Nikola Hadrávková, Ema Sedláčková, Jana Schneiderová, Klára Vaňková, Marie Bečvářová, Linda Fabešová, Barbora Bejenaru, Prokop Danda, Filip Henlín a Marek Hlavsa. Závodit v obou disciplínách se rozhodli jen Prokop Danda a Marek Hlavsa. Ostatní této mimořádné šance bohužel nevyužili. Závodili ovšem velmi úspěšně, zase padaly osobní rekordy (PB = personal best, neboli osobní rekord)
Kompletní výsledky najdete ZDE:

Jarní hala pro nejmenší atlety – Zruč n/S, 17.3.
Naši benjamínci vyrazili tradičně do Zruče nad Sázavou. Cinklo 1x zlato a 5x bronz.
Blahopřejeme a těšíme se na výsledky nejmenších i v hlavní sezóně.
Kompletní výsledky najdete ZDE:

Velikonoční hala žactva 2024 – Jablonec n/N, 16.3.
Startovali: Hadrávková (2011) – 60m př., výška, Hermannová (2009) – 60m př., dálka, Koktová (2009) – 60m př., výška, M.Majtaníková (2010) – dálka, koule, Pospíšilová (2010) – dálka, koule, Sachlová (2009) – dálka, koule, Zajíčková (2009) – dálka, výška, D.Kočka (2010) – 60m, koule, Rosický (2010) – 60m, koule, Šolín (2010) – 60m, 150m.
Bilance – 20 startů a z toho 12 osobních rekordů (tištěny tučně).
2 první, 1 druhé a 3 třetí místa. Blahopřejeme a těšíme se na další zlepšování v letní sezóně.
Kompletní výsledky najdete ZDE:

Klubové závody žactva AC TEPO – Kladno, 10.3.
Na tento závod jsme byli pozváni a příležitost využilo 19 atletů našeho klubu, 10 z kategorie mladšího a 9 z kategorie staršího žactva.
Oba sprinty byly měřeny cílovou kamerou, takže dosažené výkony mají svou váhu.
Opět padaly osobní rekordy – ze 37 startů jich bylo 24!! Marek Hlavsa: 3 starty – 3 osobáky.
Pořadatelé připravili také vyhlašování vítězů a naši atleti si jich užili také – jejich jména najdete ve výsledcích.
Výsledky v excelu najdete ZDE: (atleti ŠAK Slaný podbarveni žlutě)
Kompletní výsledky najdete ZDE:

Halové Mistrovství České republiky žactva – Praha-Stromovka, 2.-3.3.
Také na tomto vrcholném republikovém závodě jsme měli zastoupení – starší žákyně Karolína Sachlová startovala ve vrhu koulí 3kg. Obsadila pěkné 5. místo.
Blahopřejeme k úspěšné reprezentaci klubu a města Slaného!!
Kompletní výsledky najdete ZDE:

Halové Mistrovství České republiky dorostu a juniorů – Ostrava, 24.-25.2.
Ke startu na tomto vrcholném republikovém závodě byli vybráni tři naši atleti – junioři Tereza Kalousová ve skoku do výšky a Adam Kočka v běhu na 60 m a dorostenec Jiří Zápotocký v běhu na 1500 m. Tereza si vytvořila svůj nejlepší letošní výkon – 1.61 m a obsadila 13. místo (stejným výkonem jako osmá v pořadí). Adam si vytvořil skvělý osobní rekord 7,08 s, kterým o pouhou jednu setinu sekundy přišel o start ve finálovém běhu a obsadil tak 9. místo. Jirka běžel v neděli a obsadil 15. místo časem 4:27,07.
Blahopřejeme k úspěšné reprezentaci klubu a města Slaného!!
Kompletní výsledky najdete ZDE:

Halové závody přípravek – Slaný-Háje, 18.2.
V nové slánské hale na Hájích, která je prioritně pro míčové hry, jsme uspořádali závody pro naše nejmenší atlety – přípravku (roč. 2013-14) a minipřípravku (2015-16). K této premiéře jsme pozvali také děti z přípravek z blízkých klubů a oddílů – AC TEPO Kladno, LS Kladno, Lok. Beroun a Lok. Rakovník. Disciplíny byly halové – 40 yardů sprint, 40 yardů překážek, trojskok z místa a hod kometkou.
Závodilo 100 dětí, všechny dostaly pamětní odznak a v kategorii přípravek byli vyhlášeni vítězové ve 4 dívčích a 4 chlapeckých disciplínách.
V hledišti bylo plno, děti závodily se zaujetím a tak jsme si řekli, že to stálo za to.
Výsledky v excelu najdete ZDE:
Výsledky na webu ČASu najdete ZDE:
Videoreportáž ze závodů najdete ZDE:

Veřejné závody dorostu a juniorů – Praha-Strahov, 18.2.
Příležitost usilovat o výkony, kterými by se mohli kvalifikovat na halové M-ČR, využili naši atleti Čadková (60m př.), Jaňourová (výška), Majtaníková (výška), Kalousová (výška), Hučková (60m), Mrůzek (60m př.), Kočka (60m) a Dudáček (60m).
Jak se jim dařilo zjistíte ZDE:

6. halová středa – Jablonec n/N, 14.2.
Na tomto závodě startovali 3 naši atleti – juniorka Kalousová (výška 1.55), dorostenec Dudáček (60m 7.47 a dálka 6.15) a junior A.Kočka (60m 7.20). Usilovali o dosažení výkonů, které by jim zajistily nominaci na Halové M-ČR jejich kategorie.
Kompletní výsledky najdete ZDE:

Klubový závod – žactvo a dorost – Kladno, 11.2.
Příležitost pro mladší žactvo a ty, kterým se nehodilo jet do strahovské haly 10.2., využili naši dva mladší žáci – Danda a Hlavsa, šest mladších žákyň – Adamkovičová, Bejenaru, V. Pospíšilová, Rossi, Bečvářová a Sedláčková, jedna žákyně – Drvotová – a juniorka Kalousová.
Výsledky v excelu si prohlédněte ZDE:
Výsledky jsou také na webu ČASu, proklik je ZDE:

Halový mítink – Praha, Strahov, 10.2.
Závod, které ho jsme byli spolupořadateli spolu s oddíly AC TEPO Kladno, Sokol Kolín, Atletika Vlašim a Sokol Nehvizdy, byl určen žactvu, dorostu a dospělým, všem kdož si chtěli uprostřed halové sezóny zazávodit v dobré konkurenci. Ve strahovské hale se setkalo přes 560 atletů z více než 50 oddílů ze všech koutů ČR.
Náš klub reprezentovali: Adlerová (60m), Brůnová (200m, výška), Čadková (200m, 60m přek.), Havlíčková (60m, koule), Henklová (800m), Hermannová (300m, 60m přek., dálka), Jaňourová (výška, dálka), Kalousová (60m, výška), Kolmannová (60m), Kostečková (60m), Michálková (60m), Mišiková (60m, dálka), Sachlová (dálka, koule), Sirosh (60m, 200m, dálka), Záborcová (60m, 200m), Zajíčková (60m, výška), Beran (800m), Chomát (60m), A.Kočka (60m), D.Kočka (60m, koule), Mynarz (dálka, výška), Rosický, (výška, koule), Ševčík (60m, výška, dálka), Šolín (60m, 150m), Záveský (60m, výška, koule), David (koule), Mrůzek (60m přek.). Startovali ve 48 disciplínách a v nich padlo 30 osobních rekordů (uvedeny tučně) – skvělá žeň !!!
Kompletní výsledky najdete ZDE:

Halový přebor dorostu a st. žactva Ústeckého kraje – Praha, Strahov, 3.2.
Na Strahově startovali (tzv. mimo soutěž) tito závodníci našeho klubu: mezi st.žákyněmi Sachlová (60m př., koule) a v dorostu Čadková (60m př., 200m), Brůnová (výška), Jaňourová (výška), Mrůzek (60m př.), Zápotocký (1500m) a Dudáček (60m, dálka).
Dosáhli celou řadu osobních rekordů, k čemuž jim blahopřejeme.
Kompletní výsledky najdete ZDE:

Přebor Libereckého kraje ve vícebojích – Jablonec n/N, 27.-28.1.
Na tomto přeboru startuje náš Radek Hykeš v sedmiboji. Po prvním dnu je na 2. místě po výkonech 7.50-6.01-10.73-1.70.
Radkovy výkony druhého dne: 9.44-3.80-3:0172
Celkově vybojoval druhé místo a dosáhl bodového součtu 4237.
Kompletní výsledky najdete ZDE:

KP jednotlivců kraje Vysočina – Praha, Strahov, 27.1.
Ve strahovské hale startovali tito naši atleti: Hermannová (60m přek, 300m), Mišiková (60m, dálka), Čadková (60m přek), Sachlová (koule, dálka), Hrach (dálka, koule), Kočka (60m), Šolín (60m), Mrůzek (60m přek, 200m), Beran (1500m).
Kompletní výsledky najdete ZDE:

KP jednotlivců Plzeňského kraje – Praha, Stromovka, 21.1.
V tomto závodě startovalo také několik našich atletů – Havlíčková (60m, koule), J.Majtaníková (výška), Jaňourová (výška), Čadková (60m přek.), Ševčík (400m), Zápotocký (3000 m), Mrůzek (60m, 60m přek.), Hykeš (60m přek, tyč, dálka).
Kompletní výsledky najdete ZDE:

KP jednotlivců mladšího žactva (2011-12) – Praha, Stromovka, 20.1.
Reprezentovalo nás 5 mladších žáků (Bernášek, Danda, Grunt, Henlín a Lorenc) a 5 mladších žákyň (Galová, Hadrávková, Kalíková, Rozenská a Schneiderová). I mladší žáci vezou cenné kovy – stříbrný a bronzový.
Všichni závodili velmi úspěšně, každý si veze nejméně jeden osobní rekord (PB ve výsledcích).
Kompletní výsledky najdete ZDE:

KP jednotlivců staršího žactva (2009-10) – Praha, Stromovka, 14.1.
Reprezentovali nás 2 žáci (D.Kočka, Rosický) a 6 žákyň (Koktová, M.Majtaníková, Pospíšilová, Sachlová, Spilková, Zajíčková). Celkové startovní pole bylo opět velmi početné – 520 atletů. Také na tomto závodě to pro náš klub cinklo – 1 zlatá a k tomu mnoho osobních rekordů.
Kompletní výsledky najdete ZDE:

KP jednotlivců (dorost, juniorská a dospělá kat.) – Praha, Stromovka, 13.1.
Na tomto přeboru nás reprezentovalo celkem 19 atletů – 3 dospělí (Záborcová, Hykeš, Chomát), 4 jun (Sirosh, Kalousová, Ševčík, A.Kočka) a 12 z dorostu (Dudáček, Mynarz, Brůnová, Zápotocký, Beran, J.Majtaníková, Jaňourová, Henklová, Mrůzek T.Hučková, Hrach, David).
Medailová bilance – 3 stříbrné a 2 bronzové medaile a celé řada osobních rekordů.
Byli jsme spolupořadateli, podíleli jsme se na rozhodování a zajišťovali hlasatele.
Na přeboru startovalo celkem přes 500 atletů!!

Kompletní výsledky najdete ZDE:

Klubové závody – Kladno, hala na Sletišti, 6.1.
Závody byly vypsány pro žákovské kategorie, startovalo na nich ale i několik čerstvých dorostenců. Zúčastnili se atleti AC TEPO Kladno, Lokomotivy Rakovník a Školního atletického klubu Slaný. Pro starší žactvo byly závody generálkou před Krajským přeborem jednotlivců, který bude 14.1. v pražské hale ve Stromovce.
Kompletní výsledky najdete ZDE:
Výsledky v excelu najdete ZDE: (atleti našeho klubu označeni žlutě).